שיחת משתמש:חב"ד איז אקטיב

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של חב"ד איז אקטיב התקבלה מהמשתמש/ת קרייזי אבאוט משיח בתאריך כ"ח באב ה'תשע"ח.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום חב"ד איז אקטיב, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

ברוך הבא, או אולי ברוך השב, כי ניכר שאתה לא חדש כאן קריצה.jpg . יש"כ על יצירת דפי התמונה לעמוד הראשי. מדוע השמטת קישור לערך מורחב בחסידות קרטשניף. אודה לך אם תסביר בדף השיחה שם שיחה:חסידות קרטשניף. --שיעשיחה י"ט בניסן ה'תשע"ח 13:47, 4 באפריל 2018 (IST)

תודה. הערך מוזכר ומקושר שורה לפני כן.--חב"ד איז אקטיב - שיחה י"ט בניסן ה'תשע"ח 14:48, 4 באפריל 2018 (IST)
הבנתי. אציין, שיש הבדל משמעותי בין קישור סתמי, לבין הפניה לערך מורחב. ולשקול מה ראוי בכל מקרה לגופו. --שיעשיחה כ' בניסן ה'תשע"ח 01:32, 5 באפריל 2018 (IST)
נכון, אבל גם בדף חסידות חב"ד לא מובאים כל הקישורים לערכים המורחבים בתחילת הערך. וכאן אולי יש להכניס ל"ראו גם"--חב"ד איז אקטיב - שיחה כ' בניסן ה'תשע"ח 10:04, 5 באפריל 2018 (IST)

גן ישראל[עריכה]

האם בכוונה מחקת חצי מהערך? ההתייחסות לקייטנות בארץ וכו'? • כתית למאורבית הבד 11:56, כ"ג בניסן, ה'תשע"ח (8 באפר' למניינם), ימות המשיח

בחצי זה הופיעו פרטים שלענ"ד בכדי שיופיעו בערך הם צריכים לעבור עריכה אגרסיבית, ובפרט בנוגע לקייטנות בארץ.--חב"ד איז אקטיב - שיחה כ"ג בניסן ה'תשע"ח 12:19, 8 באפריל 2018 (IST)

ישר כוח![עריכה]

ישר כוח על יצירת דפי התמונה מומלצת!--Men770שיחהמייל. כעת,כ"א בסיוון ה'תשע"ח, 15:21 מגיע משיח! יחי המלך!

תודה!--חב"ד איז אקטיב - שיחה כ"א סיוון ה'תשע"ח 14:34, 4 ביוני 2018 (IST)

עניתי לך[עריכה]

עניתי לך בשיחת קטגוריה:אירועים בהיסטוריה. מחכה לתשובתך. בברכת הגאולה השלמה -- חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 23:20, כ"ד באב, ה'תשע"ח (5 באוג' למניינם), ימות המשיח

כן, עתה שמתי לב לכך אחרי זמן מה שלא הייתי כאן, אך משום מה הוא לא הציג לי את הקריאה אתמול. הגבתי על הדברים שם.--חב"ד איז אקטיב - שיחה כ"ה אב ה'תשע"ח 15:30, 6 באוגוסט 2018 (IST)

ערכים מובחרים / מומלצים[עריכה]

טוב שיש בחור חרוץ כמוך, שמתעניין בנושא הזה שהוזנח תקופה ארוכה. ולמותר לציין את חשיבות הענין. רק רציתי לברר, האם אתה רואה עצמך כמתאים להציע ערכים למומלצות וכו', או שכוונתך יותר מכך - לעבוד להפכם למומלצים? כמובן שבאופן השני אתה לוקח על עצמך אחריות כבדה (וקשה לדעת כמה יעזרו לך במצב הפעילות לאחרונה), כפי שתוכל לראות גם בהיסטוריית הערכים שהפכו למומלצים. אבל זו הדרך היחידה שערך לא יישאר בהמתנה אלא אכן יהיה מובחר/מומלץ. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 19:34, כ"ח באב ה'תשע"ח

ודרך אגב...[עריכה]

דף המשתמש

תודה על תרומותיך לחב"דפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ו/או את תחומי העניין שלך.

תוכל גם להציג בו כמה מתיבות המשתמש של חב"דפדיה, לבחירתך מכאן או מכאן


-- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 19:35, כ"ח באב ה'תשע"ח