שיחת משתמש:הבעל קורא

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של הבעל קורא התקבלה מהמשתמש/ת שיע בוט בתאריך כ"ד בתשרי ה'תשע"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום הבעל קורא, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אלחנן[עריכה]

כדאי שהערך ייקרא אלחנן כהן, ובככלל אם יש לך עוד פרטים עליו ועל אביו [כגון תאריכי לידה וכדו'] ייתקבלו בתודה. שבוע טוב. ר'ובן - שיחה 20:16, 9 בפברואר 2013 (IST)

שים לב שכשאתה עושה ערך על כהן, תכתוב את שם הערך בלי ה' הידיעה. שבוע טוב. ר'ובן - שיחה 22:01, 9 בפברואר 2013 (IST)

שם המשפחה הוא עם ה' הידיעה כתבתי את הסיבה ב"אשר לעמיל הכהן"--הבעל קורא - שיחה 22:03, 9 בפברואר 2013 (IST)

יש לך מקור לכך? תציין אותו בהערת שוליים, בכל זאת לדעתי עדיף להשאיר כהן כי זהו השם שמחפשים, תוסיף לערכים גם תאריכי לידה. שבוע טוב. ר'ובן - שיחה 22:08, 9 בפברואר 2013 (IST)

המקור הוא פשוט מכתב שהוא שלח והרבי הוסיף ה' ובנוגע לתאריכים זה יקח קצת זמן אבל אני יכול למלאות שם מאד הרבה ואולי גם קצת יותר הסטוריה --הבעל קורא - שיחה 22:11, 9 בפברואר 2013 (IST) אולי אני ימצא את המכתב ואז אני ישים אותו בהערות שוליים--הבעל קורא - שיחה 22:15, 9 בפברואר 2013 (IST)

בתי חב"ד בעולם[עריכה]

השם כוללני מאוד. עדיף לעשות ערך על כל מדינה בפני עצמה ולהכניס בה את כל התוכן השייך לה. בברכה. ר'ובן - שיחה 18:24, 10 בפברואר 2013 (IST)

לא נראה לי אבל אם אתה רוצה תשנה

נ.ב. אם אתה יכול לעזור לי בענין איך להוסיף ערך לקטגוריה אודה לך מאד (דפי העזרה לא עזרו לי)--הבעל קורא - שיחה 20:23, 10 בפברואר 2013 (IST)

א'- נוהגים להזיח נקודותיים לפני התגובה שלך על מנת שיהיה קל יותר להבדיל בין תגובה לתגובה, צריך להזיח פעם אחת יותר מהתגובה הקודמת. ב'- על מנת לקשר ערך לקטגוריה עליך לכתוב בתחתית הערך [[קטגוריה:שם הקטגוריה]] עוד פרטים בעזרה:קטגוריה שם גם תמצא איך פותחים קטגוריה חדשה. ג'- בכלל מומלץ לעיין בדפים "קטגוריה:חב"דפדיה - עזרה" בברכה. ר'ובן - שיחה 20:37, 10 בפברואר 2013 (IST)

הועבר לארגז חול[עריכה]

משתמש:בעל קורא/בתי חב"ד בעולם. כשיהיה הערך מוכן באופן אנציקלופדי נעבירו חזרה. תודה רבה!! שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ג' באדר ה'תשע"ג, למניינם 07:04, 13 בפברואר 2013 (IST)

זלמי[עריכה]

הבעל קורא מה נשמע? משתמש:זלמי.

הרשאה[עריכה]

לתשומת לבך

קיבלת הרשאה להעלאת תמונות לחב"דפדיה.

תקוותנו כי הרשאה זו תהיה לך לעזר בשיפור ויעול המיזם.

בכדי להעלות תמונה, לחץ על השורה "העלאת קובץ לשרת" שבתיבת הכלים (מצידו הימני של המסך), או לחץ כאן.

לעזרה אודות העלאת תמונות ראו עזרה:העלאת תמונות. למידע על כללי זכויות היוצרים, ראו זכויות יוצרים של תמונות.


בהצלחה. --chabadnik - שיחה 23:35, 28 בפברואר 2013 (IST)

מי אתה?[עריכה]

אני מבין שאתה קשור למשפחת כהן מביתר, וכל מעייניך מסורים ונתונים למשפחה הנכבדה. יש לי קשר כל שהוא גם כן, בוא נתחיל בזה שתכתוב רמז בדף השיחה שלי, ואני אכתוב רמז על עצמי עד שנגלה אחד את השני.. מה אתה אומר? הפצצת המעיינותשנוזעל - בוא נתוועד • 07:11, 3 במרץ 2013 (IST)

שנוזעל שלום, מרכיב חשוב בחב"דפדיה, הוא הזכות לאנונימיות של כל משתמש, אין לנסות לחשוף פרטים אישיים, או לרמוז על כאלו, ללא הסכמה מפורשת של המשתמש. פניה כגון זו דלעיל, רצוי שתעשה בעזרת הדואר האלקטרוני. בברכה --שיע - שיחה 22:49, 6 במרץ 2013 (IST)
צודק בהחלט. קיבלתי. הפצצת המעיינותשנוזעל - בוא נתוועד • 06:35, 7 במרץ 2013 (IST)