שיחת משתמש:ד.ר

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ד.ר ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך ט"ז בניסן ה'תשע"ו.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום ד.ר, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
--שיעשיחה ט' באדר א' ה'תשע"ד 14:59, 9 בפברואר 2014 (UTC)

בית כנסת חב"ד בית ישראל[עריכה]

שלום לך, הערך שכתבת 'בית כנסת חב"ד בית ישראל', הועבר לארגז החול שלך, הנה קישור אליו משתמש:ד.ר/בית כנסת חב"ד בית ישראל.

ההעברה נעשתה מכיוון שהערך אינו עומד בקריטריונים של ערכים בחב"דפדיה. חסר בו מידע והוא קצר מידי, כפי שהוא כתוב כעת אין טעם לקיומו.

אנא הוסף אם אתה יכול פרטים נוספים, כגון מתי נוסד, רבנים ומשפיעים בעבר, אירועים מיוחדים וכו'. ואז תוכל להחזירו למרחב הערכים.

בברכה --שיעשיחה ט' באדר א' ה'תשע"ד 15:06, 9 בפברואר 2014 (UTC)

עריכתך בוטלה[עריכה]

לא הבנתי מה התכוונת בעריכתך בדף השיחה של הרב שיק. בתחילה חשבתי כי אתה מזדהה עם ההשמצות וכתבתי לך: אם יש לך טענה ענינית מגובה במקורות ברורים טוב. סתם השמצות על רבנים לא יתקבלו בברכה והם מנוגדים לכללי האתר.

כל זאת במקרה ואתה מזדהה עם המשחית האלמוני. אך כעת אני חושב כי יתכן שהתכוונת למחות על ההשחתה ולומר כי היא לא מתאימה, אם כן תודה לך --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ד בשבט ה'תשע"ו, למניינם 17:33, 24 בינואר 2016 (UTC)

לזה התכוונתי--יחי המלך המשיח ד.ר 11:29, 25 בינואר 2016 (UTC)

הוספת תמונות[עריכה]

כשמוסיפים תמונות (לדוגמא:
קובץ שהעלית, ושמו הוא 387cb8a563c7c05a918f09bf96dcff5b
) מומלץ: א. לכתוב להם שם הגיוני. ב. לציין בדף שלהם את המקור. בהצלחה. להתראות - שיחה 13:06, 23 בפברואר 2016 (UTC)
לא הבנתימה אתה רוצה לומר--יחי המלך המשיח ד.ר 20:46, 10 במרץ 2016 (UTC)--יחי המלך המשיח ד.ר 20:46, 10 במרץ 2016 (UTC)

חג שמח[עריכה]

ד.ר. שלום, ראשית ברכות על תרומותיך לחב"דפדיה. שלוש הערות.

1. כשאתה מוסיף תמונה בגלריה, יש לעשות זאת ללא סוגריים מרובעות דוגמה.

2. ראיתי שאתה חותם הודעות באמצעות הקלדת שמך, אך אין קישור בחתימה שלך לדף המשתמש ודף השיחה שלך, בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.

3. משתמש להתראות העיר, שכשאתה מעלה תמונה, עליך לבחור לה שם מתאים, שים לב שלאחר שאתה בוחר את התמונה שברצונך להעלות, יש לך אפשרות לשנות את שמה לפני שאתה לוחץ על "העלאה". שינוי השם נעשה בשדה "שמור קובץ בשם:". השם צריך להיות ברור, לא מספיק לקרוא לו גינזבורג, אלא משהו כמו 'ספר התוועדות חסידית' או 'גינזבורג - התוועדות חסידית' וכדו'.

בנוסף חשוב מאוד לכתוב בכל תמונה את המקור שממנו לקחת את התמונה, כפי שמוסבר בעזרה:העלאת קובץ מדיה.

בברכה ובהערכה --שיעשיחה ט"ו בניסן ה'תשע"ו 22:22, 23 באפריל 2016 (UTC) תודה רבה!--יחי המלך המשיח ד.ר 00:01, 24 באפריל 2016 (UTC)