שיחת משתמש:דני770

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
דני770 ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך ט"ז באב ה'תשע"ז.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום דני770, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
כתוב על עצמך.png
שלום דני770,

תודה על כתיבתך בחב"דפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה למשתמש:דני770.

בברכה, בהצלחה--Men770 - שיחה. כעת,ט"ו באב ה'תשע"ז, 10:42 מגיע משיח! יחי המלך!

לקריאה נוספת[עריכה]

ברוך הבא ויישר כח על הפעילות החשובה. ראיתי שאתה מציין בהרבה ערכים ב"לקריאה נוספת" לספר חב"ד במרוקו, וזה חשוב ומבורך, אלא שבלי מס' עמוד מדוייק אין שום ערך להפניה הזו (אתה יכול לשער שאף אחד מהקוראים לא ידפדף בכל הספר מתחילתו לסופו בעקבות ההפניה). לכן, אם הספר בידך, נא עבור על הערכים הנ"ל וציין לעמוד המדוייק. אם לא, עם כל הצער והכאב, חושבני שיהיה צריך להסיר את ההפניות הנ"ל. יישר כח! • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:52, ט"ז באב ה'תשע"ז

הוספתי. תודה על ההערה. דני770 - שיחה 05:37, 8 באוגוסט 2017 (UTC)