שיחת משתמש:בני

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של בני התקבלה מהמשתמש/ת איציק 770 בתאריך ד' בטבת ה'תשס"ט.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום בני, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ומקווים כי תיקח חלק בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון: חתימה2.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך תוכל לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד
--chabadnik - שיחה 14:20, 10 יוני 2007 (EDT)
שלום וברכה. הצלחה רבה בעזרה שלך להצלחת החב"דפדיה. רק בבקשה, אין טעם לפתוח ערך אם החומר לערך מסתכם בשורה אחת. המשך הצלחה רבה! --chabadnik - שיחה 18:43, 10 יוני 2007 (EDT)

הערות התמימים ואנ"ש 770 בחירות תשמ"ט פך השמן הרוחני לעבוד: קבוצה, תות"ל מונטריאול, סדר ניגונים.

הערך "כסלו (חודש)"[עריכה]

א. עדיף באופן כללי לכתוב מילה שלימה, ולא קיצור, לדוגמא: 'נקרא' ולא נק'. ב. הפכת את התאריכים בחודש כסלו לערכים. בבקשה, בשביל שזה באמת יקשר לערך, תוסיף את השנה בה התרחש כל אחד מהמועדים האלו. (לדוגמא: ר"ח כסלו תשל"ח). את התאריכים בימי החנוכה ג"כ - בבקשה תכתוב את התאריך בחודש ולא את היום בחנוכה. גם במקרה ועיקר משמעות התאריך הוא היום בחנוכה ולא בחודש, גם אז תכתוב בבקשה את התאריך בחודש ותעשה דף הפניה מהיום בחנוכה ליום בחודש (בערך על חודש כסלו תוכל להשאיר את היום בחנוכה והוא יפנה ליום בחודש). איך ליצור דף הפניה ראה כאן. הצלחה רבה. --chabadnik - שיחה 19:49, 11 יוני 2007 (EDT)

עכשיו ראיתי את מה שכתבת בדף השיחה של הערך. להבא עדיף שתעשה את זה אתה. הצלחה --chabadnik - שיחה 19:51, 11 יוני 2007 (EDT)

ניגונים שחוברו על הפרק של הרבי

הודעה על סיום תרגום הערך[עריכה]

ב"ה הערך מוכן.

נ.ב. הקטעים הראשונים, כלל וכלל לא היו מובנים ונראה שזה עבר עיבוד קל (לעניות דעתי).

שומרי אמונים 05:55, 13 יוני 2007 (EDT)

הערך משה אשכנזי[עריכה]

לא נראה כ"כ לעניין לפתוח ערך ולהכניס את החומר לעריכה בדף השיחה, יש בלי סוף ערכים כאלה שאפשר להכניס מגיליון בית משיח. נראה לך? --chabadnik - שיחה 17:09, 13 יוני 2007 (EDT)

הערך התאונה[עריכה]

הכנסתי את הערך לקטגוריה:דפים מועמדים למחיקה. ראה את הסיבה בדף השיחה של הערך.--chabadnik - שיחה 13:12, 14 יוני 2007 (EDT)

שיניתי בנתיים את השם של הערך לז' סיון תשל"ד. בנתיים נראה לי הכי מתאים שישאר שם. כדאי בהמשך לפתוח קטגוריה בסגנון של מאורעות בהיסטוריה חב"ד - מאורעות כמו המאורע הזה, הבחירות בתשמ"ט ודומיהם, ואז להניח את הערך הזה - עם אותו השם - גם בקטגוריה ימי חב"ד, וגם בקטגוריה של הפרשיות. נשמע לך? --chabadnik - שיחה 00:36, 15 יוני 2007 (EDT)

חתימה[עריכה]

רצוי מאד שתחתום את השם שלך בכל מקום שאתה כותב. אתה עושה את זה על ידי לחיצה על המרובע הכחול למעלה - השני משמאל. ליתר פירוט ראה בדף הזה--chabadnik - שיחה 13:23, 14 יוני 2007 (EDT)

סמכויות מפעיל מערכת[עריכה]

ברכותי. קיבלת סמכויות של מפעיל מערכת בחב"דפדיה החב"דית. רצוי שתקרא את הערך מפעיל מערכת. כדבר ראשון, בבקשה תשנה את מה שצריך בערך על הרבי.. הצלחה רבה! --chabadnik - שיחה 20:22, 14 יוני 2007 (EDT)

הועתק מדף המשתמש[עריכה]

בני הוא אדם צנוע וענוותן, בעל ידע רב. ואולי כדי שנוכל קצת להכירו, הוא יוסיף כאן קצת על עצמו. צבי

חסימה זמנית[עריכה]

ראיתי שחסמת כתובת אי. פי. הייתי ממליץ לך לחסום אותו זמנית כיון שמדובר ככל הנראה ב"קליינע קינדער" שהשתוללו פה, חבל שבגלל זה לא תוכל לבוא תרומה מהמחשב ההוא. ובכלל צריך לנהוג במידת הרחמים ובאופן דאין עונשים וכו'.

--חיים נהר (שיחה) 18:46, 22 יוני 2007 (EDT)

אכן, מישהו שמשחית ערכים בכוונה, נראה לי שרצוי לחסום את ה ip שלו למשך שבועיים. הצלחה! --chabadnik - שיחה 02:18, 24 יוני 2007 (EDT)

מקור[עריכה]

בדף השיחה על ניגונים על פרקי אדמו"ר שליט"א, שואל אחד למקור קטע מסוים שכתוב שם. אם אתה יודע, בבקשה תענה לו. תודה --chabadnik - שיחה 20:04, 25 יוני 2007 (EDT)..

שטאנץ[עריכה]

הגבתי לך במקומו (בספרי רבו"נ) בנידון דהכותרת. --חיים נהר (שיחה) 14:08, 27 יוני 2007 (EDT)

הערך הגדה של פסח[עריכה]

הוספתי לערך את תבנית בעריכה. ברגע שתסיים לערוך את הערך, תוריד בבקשה את התבנית. הצלחה רבה! (בכלל, ערך שאתה עובד עליו, תכניס בו בהתחלה את התבנית). --chabadnik - שיחה 20:19, 27 יוני 2007 (EDT)

תיק חקירת אדמו"ר האמצעי[עריכה]

הכנסתי את כל מסמכי תיק החקירה תחת הקטגוריה: תיק חקירת אדמו"ר האמצעי. את הקטגוריה הזו הכנסתי תחת הקטגוריה: אירועים בחסידות.

נראה לך מתאים? במקרה וכן, נראה לי שכדאי להעביר את כל שמות המסמכים לשם התוכן שלהם. לדומגה: במקום "מסמך א'", לקרוא לזה "כתב המלשינות על אדמו"ר האמצעי" וכדומה (באם נראה לך גם כן, כדאי שבכל שם של ערך יהיה מובן שמדובר בתיק אדמו"ר האמצעי). הצלחה! --chabadnik - שיחה 13:10, 3 יולי 2007 (EDT)

שלום וברכה[עריכה]

אני מתכבד להזמינך לאידישעפדיה.

מובטחני שתהנה. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד- חסיד חב"ד * אידישעפדיה

הפניית תשומת הלב[עריכה]

בימים האחרונים החל להיבנות פורטל "הקהל", לרגל שנה זו - שנת "הקהל". אין צורך להרחיב בנחיצות ובדחיפות שיהיה בחב"דפדיה פורטל שכזה שכולל בתוכו את כל הקטגוריות והערכים העוסקים בענין זה ומביאים את החומר כולו מסודר לפני כל באי חב"דפדיה, ונקל לשער הנח"ר שיהיה מזה לאדמו"ר שליט"א מלך המשיח. הינך מוזמן לבקר בפורטל, לכתוב ערכים שזקוקים לשכתוב, ולהוסיף כיד ה' הטובה עליך בערכים הקיימים. יישר כח. איציק 770 * "הקהל את העם האנשים, הנשים והטף"