שיחת משתמש:בא מועד

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
בא מועד ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך ט' באלול ה'תש"ף.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום בא מועד, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

סליחה על האיחור, רק עכשיו שמתי לב שאין לך תבנית כזו!--ווי וואנט משיח נאו! - שיחה, 12:59, י"א בתמוז, ה'תש"ף 12:59, 3 ביולי 2020 (UTC)

תודה, אבל קיבלתי אותה לפניך. בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 13:28, י"א בתמוז, ה'תש"ף 13:28, 3 ביולי 2020 (UTC)

הוספת אתר[עריכה]

שלום רב, ביקשת להוסיף את האתר sites.google.com/site/bokss2, יש בעיה להוסיף אותו כי הוא יושב על דומיין של גוגל ואם מתירים אותו אוטומטית מתירים גם אתרים אחרים שעל אותו דומיין, אבל ניתן להכניס אותו ידנית לערך שבו לדעתך הוא נחוץ פרט לי לאיזה ערך אתה צריך אותו.

לגבי האתר השני שבקישת, s3.wasabisys.com, אני רואה שהוא כבר לא פעיל. --שיעשיחה י"ג בכסלו ה'תש"ף 18:46, 11 בדצמבר 2019 (UTC)

שתהיה בריא[עריכה]

על העריכה בדף של אגרות אדמו"ר הריי"צ. ממש הצלת את העולם מסכנה. קודש לנשיא הדור! - שיחה, 00:18, ב' באייר, ה'תש"ף 00:18, 26 באפריל 2020 (IST)

אמן, וכן למר. שמח לשמוע (שים לב שסך הכל שחזרתי עריכה קודמת שלי, וכנראה ההוא שערך אחרי התכוון להציל את העולם...). בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 00:44, ב' באייר, ה'תש"ף 00:44, 26 באפריל 2020 (IST)

היברו בוקס[עריכה]

בקשר לעריכתך בערך חיים אברהם מליאזנא, לא נהוג שהקישור חיצוני הוא המודגש? ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 01:19 • י' באב תש"פ

אין לזה שייכות לקישור החיצוני, ההדגשה היא מנהג בציטוט ביבליוגרפי (גם בספרים מודפסים) שמדגישים את שם הספר (תוכל לראות זאת בספרים רבים המיודעים לציבור הלא חרדי, כ'ברגע האמת', 'השביעי' (קראוס) וכיו"ב). בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 20:22, י"א באב, ה'תש"ף 20:22, 1 באוגוסט 2020 (UTC)

ר' בא מועד.[עריכה]

נורא סיקרן אותי אחרי שכתבת וגו'. אתה למדת במוסקבה?. או אולי במגדל העמק. דא"כ איך ידוע לך כל כך בוודאות. אע"פ שזה לא נכון. ואולי אנחנו מכירים אפילו...--קונטרס החלצו. - שיחה, 16:39, ט"ו באב, ה'תש"ף 16:39, 5 באוגוסט 2020 (UTC)

יתכן (יכול להיות שלמדתי/הייתי שליח/הסתובבתי במוסקבה/מגדל העמק או שהייתי בהתוועדויותיו בשכונה או שיש לי חבר שעשה את אחת מהאפשרויות הנ"ל). שלח לי מייל ל-a.b.k.vedal@gmail.com ונתדבר (עדיף שתודיע לי גם כאן כשתשלח). בברכה, בא מועד (אב"ק)שו"ת • ט"ו באב ה'תש"ף ליצירה
שלחתי לך מייל. מחכה לתשובה.--קונטרס החלצו. - שיחה, 18:06, ט"ו באב, ה'תש"ף 18:06, 5 באוגוסט 2020 (UTC)

מייל[עריכה]

ברשות כת"ר, שלחתי לו מייל... ~ חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 14:19, כ"ד באב, ה'תש"ף

המכלול[עריכה]

יש לך גם משתמש במכלול?--שמואל חייםמשיח נאו!יחי המלך! 19:30, 27 באוגוסט 2020 (UTC)

כן. בברכה, בא מועד (אב"ק)שו"ת • ח' באלול ה'תש"ף ליצירה 11:48, 28 באוגוסט 2020 (UTC)

שינוי שם[עריכה]

להבא כדאי כשאתה מעביר ערך, לעדכן את כל הקישורים שמפנים אליו. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 13:39 • ח' באלול תש"פ

אשתדל. בברכה, בא מועד (אב"ק)שו"ת • ט' באלול ה'תש"ף ליצירה 18:27, 29 באוגוסט 2020 (UTC)