שיחת משתמש:אלי'

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ההודעה האחרונה בדף השיחה של אלי' התקבלה מהמשתמש/ת חיים נהר בתאריך א' בחשוון ה'תשע"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום אלי', וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

אשמח לעזור בכל המצטרך. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), א' בחשוון ה'תשע"א 21:40, 9 באוקטובר 2010 (UTC)

באר שבע[עריכה]

עריכותך בערך באר שבע שוחזרו כיון שאינן תואמות את סגנונה של חב"דפדיה. באם יש לך הערות או הוספות על הערך, תוכל להוסיפם בצורה מכובדת ובמקרים רגישים יותר, יש לפתוח דיון בדף השיחה. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), א' בחשוון ה'תשע"א 21:45, 9 באוקטובר 2010 (UTC)

תנחום בורושנסקי[עריכה]

הערך הנ"ל נמחק כיון שהוא סוגנן בצורה לא הולמת. נשמח מאוד באם תערוך את הערך בצורה אובייקטיבית ומכובדת. באם תרצה, אוכל לשלוח לך את החומר שנמחק. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), א' בחשוון ה'תשע"א 22:37, 9 באוקטובר 2010 (UTC)