שיחת משתמש:איש חסיד אחד

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אזהרה[עריכה]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg.png
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף [[שניאור (שם) וזלמן (שם)]] שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת את אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו ללא דיון בדף שיחה אינה מקובלת בחב"דפדיה.

  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה ב[[|דף השיחה של הערך]]. ניתן גם להפנות לדיון מלוח המודעות, לקבלת חוות דעת נוספת.
  • אם ערך שכתבת נמחק ולדעתך יש לו מקום בחב"דפדיה, ניתן לברר זאת עם מפעיל המערכת שמחק אותו.

תודה, ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 03:31, 21 בינואר 2020 (UTC)

מלך המשיח[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך בדף מלך המשיח חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

-- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 17:27, כ"ה בניסן ה'תש"ף

ממש לא! יש רק מעטים שמאמינים ב'משיח' איש חסיד אחד - שיחה, 16:41, כ"ט בניסן, ה'תש"ף 16:41, 23 באפריל 2020 (IST)
איש חסיד אחד, רד לנו מהווריד, אתה לא החכם הכי גדול ולא הטיפש הכי גדול פשוט יצור משועמם. עזוב את חבדפדיה ואת הגיגיך המחוכמים על "החלק המשיחי בחב"ד" וה"מעטים שמאמינים שהרבי משיח" תשמור עמוק עמוק בכרס. רפואת הנפש ורפואה לכלל ישראל כך שתיגמר הקורונה ואולי יהיה לך פחות משעמם...--חייל של המלך - שיחה, 13:20, ל' בניסן, ה'תש"ף 13:20, 24 באפריל 2020 (IST)

במחשבה נוספת דבריי החריפים הללו שנכתבו בשעת רתיחה ואינם ראויים. ייתכן שאתה לא באמת משחית סדרתי אלא פשוט לא בקיא בנושא. אתה מוזמן להישאר בחבדפדיה--חייל של המלך - שיחה, 16:25, ג' באייר, ה'תש"ף 16:25, 27 באפריל 2020 (IST).

אני בקיא בנושא. לכן כתבתי "מעטים", אתה דל שכל ולכן אינך מסוגל לרדת לסוף דעתי.
שלום ולא להתראות, איש חסיד אחד - שיחה, 13:45, ד' באייר, ה'תש"ף 13:45, 28 באפריל 2020 (IST)
אל נא באפך. בעריכתך כתבת שהיא ע"פ הדברים שנכתבו בויקיפדי', בערך "פולמוס המשיחיות בחב"ד"; אך שם לא נכתב כדבריך, וזה לשונם (בפתיח): "גם בזרם המתון סבורים מרבית החסידים כי הוא יתגלה כמשיח כשיקום לתחייה".
אם תטען שויקיפדי' היא לא מקור (למרות שבעריכתך הסתמכת עלי'...) – אצטט לך את דברי מנחם ברונפמן (תערוך חיפוש בגוגל ותמצאם, אני לא מקשר לדבריו – שאינני מסכים עם מסקנתם): "מסיכום התגובות אפשר לומר שצודקים ה"משיחיסטים" בטענתם שרוב חב"ד הם "משיחיסטים", כלומר: שיש רוב חסידי חב"ד מאמינים בוודאות גמורה שהרבי הוא מלך המשיח. ועד כדי כך הדברים מגיעים, שיש מן המגיבים לריאיון הנ"ל (ואני מדבר כעת על מגיבים שהן חברי הצד ה"לא-משיחיסטי" בחב"ד) טוענים שאסור – כחב"דניק – בכלל לומר או לחשוב אחרת".
לראי' נוספת אזכיר, שהחסיד הבולט ביותר בחסידות חב"ד (עכ"פ בין אלו שאינם משתייכים למפלגה המכונה "משיחיסטית"), ר' יואל שי', סובר – כידוע – שהרבי ממשיך להיות זה שיגאל את בני ישראל גם לאחר ג' תמוז (קובץ משיח וגאולה – ב, עמוד 12, 19-20).
כל זאת בשביל המקורות, וניתן להוסיף כהנה וכהנה; אך כל המצוי בקרב חסידי חב"ד יודע זאת, ואין הדבר צריך לפנים.
עם זאת, אני מסכים שאין לכתוב באנציקלופדי' שכך סוברים כלל חסידי חב"ד (וכבר הערתי על כך בעבר, בשם המשתמש הקודם שלי).
בברכת "והאמת והשלום אהבו" "ונזכה זעהן זיך מיט'ן רבי'ן . . והוא יגאלנו", א.ב. קיסר - שיחה, 14:32, ד' באייר, ה'תש"ף 14:32, 28 באפריל 2020 (IST)
מר קיסר, בחב"ד שלנו אין מפלגה משיחסטית ואין שום מפלגה בכלל. מי שחושב שהרבי אינו מלך המשיח הרי אחת מהשניים או שאינו מאמין לדברי הרבי שנשיא הדור הוא המשיח ששבדור, או שהוא אינו מאמין שמשיח יבוא בדורנו וממילא זה שהרבי הוא משיח שבדור אינו אומר שהוא מלך המשיח, או שהוא אינו מאמין שהרבי הוא נשיא הדור - המשותף לכל האפשרויות האלה שחסיד חב"ד הוא לא יכול להיקרות.. משוואה מאוד פשוטה וקלה--חייל של המלך - שיחה, 15:47, ד' באייר, ה'תש"ף 15:47, 28 באפריל 2020 (IST)
דבריך ברורים ואני מבין את הגישה [אגב: היחס לר' יואל משתנה לפי השתייכות מפלגתית. ודאי שבחב"ד אין מפלגות, אך יש מחסידי חב"ד המשתייכים למפלגות – זו המציאות]. אך האם על חב"דפדי' להכריע בכך? בתגובתי שציינתי לעיל (אגב, תיקנתי את ההפני') כתבתי (בר"ת) רשימת אנשים הטוענים כך, ולמרות זאת נמצאים בקטגוריה:חסידים בתקופת אדמו"ר שליט"א. האם יש למחקם משם? אני חושב שלא. כל מי שמקבל על עצמו את מרותו ואת תורתו של הרבי, גם אם יש לו טעויות – גדולות ככל שיהיו, זכאי באנציקלופדי' רשמית לתואר חסיד חב"ד. אני מבין את הרגישות שבדבר (וודאי וודאי שאינני מסכים ח"ו כלל עם אישים אלו), אך זו דעתי. בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 17:34, ד' באייר, ה'תש"ף 17:34, 28 באפריל 2020 (IST)
ממש תודה על הבנת הגישה וההומנאיות וכו' אך אם תעיין שוב בדבריי תראה שהם מתאימים בדיוק להגדרה שלך למי שאינו חבדניק "מי שמקבל על עצמו את מרותו ואת תורתו של הרבי". מי שאומר שהרבי אינו משיח כשהנושא והשיחות כ"כ מוכרים הוא בהחלט בגדר זה.--חייל של המלך - שיחה, 12:43, ה' באייר, ה'תש"ף 12:43, 29 באפריל 2020 (IST)
אותם אנשים (שציינתי במקום אליו הפניתי לעיל) מכירים את השיחות היטב, ועם זאת טוענים ששיטתם לא סותרת לדברי הרבי. כמעט ולא קראתי את כתביהם, ואני מציע גם לך לא לבזבז את זמנך על דברי הבל אלו. אשאל שוב: האם כל מי שפרסם שהרבי לא משיח אחר ג' תמוז ולעת עתה לא חזר בו – יש להגדירו כאן כמי שלא משתייך לחסידות חב"ד? אם כן – הנך מוזמן להורידם מהקטגורי' שהוזכרה לעיל... בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 16:22, ה' באייר, ה'תש"ף 16:22
הרב מחבד נפטר!!! קברו אותו!!! זה לא יכול להיות שהוא חי!!! איש חסיד אחד - שיחה, 16:26, ה' באייר, ה'תש"ף 16:26, 29 באפריל 2020 (IST)
הרגע. עריכותיך מוכיחות שאינך חסיד. "הרבי מחבד" – מי כותב כך? "זצוק"ל" (בדף המשתמש שלך) – לידיעתך, בחב"ד כותבים בדרך כלל תוארי הסתלקות אחרים. "זה לא יכול להיות שהוא חי" – חב"דניק מעולם לא הי' כותב כך, שהרי כולם סוברים ש"מה זרעו בחיים אף הוא בחיים" ו"שחיי הצדיק אינם חיים בשרים כ"א חיים רוחניים שהם אמונה ויראה ואהבה". לאחר שהוכחה צביעותך ובורותך בכל הנוגע לעניינים פנים-חב"דיים – אל תנסה להתערב בהם. ערוך רק בדברים שיש לך מידע בהם ונשמח לעזור לך. בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 16:36, ה' באייר, ה'תש"ף 16:36, 29 באפריל 2020 (IST)
ואגב, דף השיחה הוא ציבורי. אין לך רשות למחוק בו כרצונך. בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 16:36, ה' באייר, ה'תש"ף 16:36, 29 באפריל 2020 (IST)
אני מאוד מאוד מבין בדברים הללו שהרב נפטר וקברו אותו כי..... ובבקשה לא לדבר כך להבא! תודה רבה! איש חסיד אחד - שיחה, 11:13, ו' באייר, ה'תש"ף 11:13, 30 באפריל 2020 (IST)
אשריך איש חסיד אחד, חסידות חב"ד היא קצת יותר עמוקה מנפטר - קברו שלום. מספר דוגמאות קלילות שתבין כמה אתה לא מבין (משיחות ומכתבי הרבי - כמובן): הרבי הריי"ץ יושב בחדרו בסעון סעוונטי ושומע אותנט מדברים, מגיע ל770 כל ליל שבת עושה קידוש ומוציא את הרבים ידי חובה, הרבי נהנה שכותבים (!) על הרבי הריי"ץ זאל געזונט זיין - שליט"א, גם אחרי הסתלקות הרבנית חיה מושקה כשלעינינו הרבי הפסיק לסעוד סעודת שבת במקום בו נהג ע"ע כשנשאל האם אפשר להרוס את המקום הגיב בפליאה "מה זאת אומרת? הרי נמצאים שם בשבת", הרבי לא כתב זי"ע במכתב כללי על רבי שמעון בר יוחאי כי הוא ממשיך ומגן וכו' וכהנה רבות. איש חסיד אחד יש לך הרבה מה ללמוד להיות ראוי לתואר שבחרת--חייל של המלך - שיחה, 16:31, ו' באייר, ה'תש"ף 16:31, 30 באפריל 2020 (IST)

אמליץ לכבודו ה'חסיד' לבדוק איזה חסיד הוא, אמנם הדבר היחיד שדייקת בלשונך הוא שאתה 'אחד', באמת עוד מישהו שמסוגל לדבר כמוך, אתה מוזמן להקים את 'חסידיפדיה' שם תכתוב כרצונך... שלום שלום ולא להתראות!!!! --חב"דניק - שיחה, 17:01, ו' באייר, ה'תש"ף 17:01, 30 באפריל 2020 (IST)

בנוגע לכך שאתה מוחה[עריכה]

כבר הקדימך הפסוק: "מחה תמחה את זכר עמלק" - אנו כאן משתדלים לקיים זאת בהידור, ולמחות את המזלזלים בכבודו של רבנו... בנוגע לפועל: אין סיבה שתעזוב, אתה מוזמן להשאר, רק בנוגע לנושאים הרגישים כאן - אל תערוך (גם לי יש דעות קצת שונות בנוגע לכמה עניינים ואני מרגיש חופשי, אבל לא משנה ממה שמקובל. חב"דניק - שיחה, 13:14, ט"ז באייר, ה'תש"ף 13:14, 10 במאי 2020 (IST)

אתה מאלה המשיחיסטים? איש חסיד אחד - שיחה, 13:27, י"ג בסיוון, ה'תש"ף 13:27, 5 ביוני 2020 (IST)
תלוי מתי ואיפה, אבל אני מכבד את האתר ולא כותב בקול את כל דעותי... ||| חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 13:46, 5 ביוני 2020 (IST)
רק קח בחשבון שהם מתנהגים אל הרבי כמו אל אליל... (שהוא לא יכול למות, וכו') איש חסיד אחד - שיחה, 14:21, י"ג בסיוון, ה'תש"ף 14:21, 5 ביוני 2020 (IST)
רק קח בחשבון שאתה לא מנהל החשבונות שלי, ולא תצליח לשכנע אותי כמעט באף נושא שאני לא משוכנע בו... ||| חב"דניק ~ בית חב"ד פתוח ~ 15:05, 5 ביוני 2020 (IST)
אז אתה כן מהמשיחיסטים?! איש חסיד אחד - שיחה, 16:33, כ"ט בסיוון, ה'תש"ף 16:33, 21 ביוני 2020 (IST)

אזהרה[עריכה]

אזהרה!
שים לב!
עריכתך חרגה מהכללים המקובלים בחב"דפדיה ולכן היא שוחזרה. אנו מאמינים שדבר זה נעשה בתום לב ומקווים שלא יחזור על עצמו.

אם לדעתך נפלה טעות או שיש להציג את הדברים באופן אחר, הינך מוזמן להעלות את הנושא לדיון בדף השיחה.

באם יש לכם הערות לגבי הודעה זו או שאתם חושבים שאינה נכונה, אנא כיתבו זאת כאן!

אין מנהגנו לתקוף קבוצת יהודים נכבדה, גם לא בדף המשתמש שלך!!! שפר הנהגתך!--לוי ק - שיחה, 15:16, כ"ט בסיוון, ה'תש"ף 15:16, 21 ביוני 2020 (IST)

שלום וברכה[עריכה]

אינני הולך לפתוח איתך כעת דיון בנושא, במיוחד לאחרי שראיתי את עריכותיך המתלהמות שניכרת מהם בורות מדהימה בכל הנושא של הרבי כמשיח ובנצחיות חייו של הרבי, רק אומר לך שגם אתה מצווה על מצוות 'אהבת ישראל' ועל 'ודרשת . . היטב' ולכן אין זה ראוי לכנות קבוצה של חסידים יראים ושלימים כעובדי עבודת אלילים, נקודה למחשבה. כיפת יחי ~ בסוד שיח ~ 16:45, כ"ט בסיוון, ה'תש"ף (21 ביוני למניינם), ימות המשיח

זו הבעיה! הם אינם יראים ושלמים! איש חסיד אחד - שיחה, 08:22, כ' בתמוז, ה'תש"ף 08:22, 12 ביולי 2020 (UTC)

הלם וזעזוע[עריכה]

ניחא אם אתה מאמין בכך שהרבי אינו חי וכו' - זה כבר לא הבעיה פה

אבל הזלזול הדוחה שלך ברבי מליובאוויטש - לא ראוי להיכתב באתר אינטרנט , וק"ו שלא באתר חב"די.


שכל אחד ישמור את הדעות שלו לעצמו , יתאפק. ישתה כוס מים , ירגע מעט - ואז יחשוב פעמיים אם זה מתאים להיכתב הנך מוזמן להשאר באתרנו הנכבד, לערוך דברים אשר באמת מועילים , ולא סתם לגרור למלחמות ודברים אשר לא יועילו. בקיצער, קיים את הנאמר, 'סור מרע ועשה טוב ' וגו'.

בהצלחה--ווי וואנט משיח נאו! - שיחה, 09:44, כ"א בתמוז, ה'תש"ף 09:44, 13 ביולי 2020 (UTC)

ח"ו. לא זלזלתי בשום רב! איש חסיד אחד - שיחה, 09:44, כ"א בתמוז, ה'תש"ף 09:44, 13 ביולי 2020 (UTC)
לא זלזלת בשום רב. זלזלת ברבי מליואבוויטש .( אם אתה רוצה להעמיד דברים על דיוקם - אז עד הסוף)--ווי וואנט משיח נאו! - שיחה, 09:45, כ"א בתמוז, ה'תש"ף 09:45, 13 ביולי 2020 (UTC)
תוכל לתת דוגמה שזלזלתי ברבי? איש חסיד אחד - שיחה, 09:47, כ"א בתמוז, ה'תש"ף
ה"רב מחב"ד שנפטר" זה ממש תואר מתאים לנשיא הדור שככל חייו פעם למען כל יהודי באשר הוא. איני רוצה להיכנס לדיון , כי זה אפילו לא שווה את זה.
(אגב , לא ידעתי שלהוא מב"ב יש חסידים) עריכותיך פוגעת במדניות של האתר שהנך כותב בו, וחסידי חב"ד בכלל, לא משנה הדעות של כל אחד. אז בבקשה, שמור על פיך וידיך , שלא יוציאו מהמקלדת דברים אשר גורמים להפך אהבת ישראל. לא חסרים ערכים שבאמת זקוקים לטיפול ... בהצלחה בהמשך דרכך.--ווי וואנט משיח נאו! - שיחה, 09:58, כ"א בתמוז, ה'תש"ף 09:58, 13 ביולי 2020 (UTC)

חובת המחאה[עריכה]

אני מביע פה את מחאתי הנמרצת ע"כ שלא חסמו את החסיד של הס"מ מהאתר. חסיד של הרבישיחהחב"ד לעבודה! 11:29, 13 ביולי 2020 (UTC)

חסימה[עריכה]

שלום וברכה. נראה שלא באת לאתר הזה כדי לתרום, אלא למטרות אחרות. מציע שתעבור ל"המכלול" או לכל מקום אחר שמתאים יותר לדיעותיך. נחסמת מעריכה, פשוט כי לא הותרת לנו כל ברירה אחרת. שלום עליכם - שיחה, 12:33, כ"א בתמוז, ה'תש"ף 12:33, 13 ביולי 2020 (UTC)

אתם לא בסדר. אני כתבתי 2 ערכים! איש חסיד אחד - שיחה, 12:34, כ"א בתמוז, ה'תש"ף 12:34, 13 ביולי 2020 (UTC)
דרך אגב איש חסיד אחד, ראיתי שלא הבנת מה חטאו של האיש מבני ברק, אז אסביר לך כעת: א. אותו איש לא נלחם רק ברבי הוא נלחם וטען שכל מי שחטא לא ראוי להיות יהודי ועוד דברים מזעזעים שרק גמרו להרחקת היהודים יותר מהיהדות (אתה מזומן הסתכל בויקיפדיה מה כתוב בערך על "נאום השפנים והחזירים"), על מעשה נלחם הרבי בכול כוחו וניסה למעט קצת את הנזק שעשהב. אתה מוזמן לקרוא את דבריו של הרבי על אותו איש בדף תהלוכת ל"ג בעומר בפסקה על ההתנגדות... ג. הוא לא נלחם הוא היה לועג ומקלקל רחמנא ליצלן את הרבי מה"מ, וכל המלחמות שלו היה רק משום שנאה וקנאה (אתה מוזמן לראות את הסרטון של הרבי מדבר עם הרב כהנא על הנושא של שינה בסוכה, אם כאילו דברים כעת תבין ל מה מדובר וכן תשנה את התנהגותך בהתאם--ווי וואנט משיח נאו! - שיחה, 13:46, כ"א בתמוז, ה'תש"ף 13:46, 13 ביולי 2020 (UTC)
העתקת ערך כמו שהיא מויקיפדיה ללא כל עריכה הינה חסרת תועלת. זה לא כתיבה ולא עבודה. מלבד זאת בכל מקרה, הנזק שבויכוחים והאנרגיה השלילית שאתה מביא לכאן עולה עשרות מונים על תועלת מזערית כל שהיא אם קיימת. שלום עליכם - שיחה, 10:58, כ"ב בתמוז, ה'תש"ף 10:58, 14 ביולי 2020 (UTC)
והערך:שניאור הוא לא תועלתי? זה חוסר הכרת הטוב!!!!!!!!! איש חסיד אחד - שיחה, 12:40, כ"ב בתמוז, ה'תש"ף 12:40, 14 ביולי 2020 (UTC)
תגיד תודה על זה שלא חסמו אותך עד עכשיו, הדבר הזה זכור לך? כי גם זה היה "מאוד מועיל" לחב"דפדיה. חסיד של הרבישיחהחב"ד לעבודה! 12:42, 14 ביולי 2020 (UTC)
ובנוגע לערך שניאור, חלוקת קונטרסים כתב שם את הרוב.. מה שאתה כתבת מצד עצמו לא היה ראוי כלל לערך בחב"דפדיה. חסיד של הרבישיחהחב"ד לעבודה! 12:45, 14 ביולי 2020 (UTC)
אכן. ובאמת ובתמים אני מציע - עבור ל"המכלול". שם ממש ישמחו לקבל אותך! לפי מה שאתה בעצמך כתבת עשרות פעמים, רוח האתר הנוכחי - חב"דפדיה אינו מתאים לדיעותיך, ואתה מקפיד להדגיש זאת בכל עת. שלום עליכם - שיחה, 18:56, כ"ב בתמוז, ה'תש"ף 18:56, 14 ביולי 2020 (UTC)
גם בהמכלול לא ירצו אדם שכל מטרתו לעורר מחלוקת. א.ב. קיסר - שיחה, 21:28, כ"ג בתמוז, ה'תש"ף 21:28, 15 ביולי 2020 (UTC)
א.ב. קיסר, אם כבר הזכרת את המכלול אז יש שם (או שכבר נגמר) הצבעה על כמה ערכי חב"ד.. ● חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח שליט"א • 02:37 • כ"ד בתמוז ה'תש"ף
א.ב. קיסר, חס ושלום! להווי ידוע שבאתי אך ורק כדי ללחום את מלחמת הקודש! איש חסיד אחד - שיחה, 19:27, כ"ז באב, ה'תשפ"א 19:27, 5 באוגוסט 2021 (UTC)

אזהרה[עריכה]

בקשר לעריכותיך באולם דיונים, אם מה שיש לך לכתוב זה רק הספמת האתר אתה מוזמן לחפש אתר אחר. אם יש לך משהו ענייני לכתוב אתה מוזמן לתרום בשמחה, במקרה שקשה לך לתרום מידע ענייני לאתר ותמשיך בהודעות מהסוג הזה, תחשב כטרול. תן תשומת לב לכך, זו אזהרה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 20:37 • כ"ח באב ה'תשפ"א

הוא לא נחסם כבר לצמיתות שלוש פעמים לפחות? ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  הדרך הישרה להבאת הגאולה! 19:33, 7 באוקטובר 2021 (UTC)
הרי חלוקת, שנינו יודעים מי זה המשתמש האחד הזה, לדעתי צריך פשוט להתעלם ממנו. ככל שהוא מקבל יותר צומי באתר ככה הוא ימשיך להציק ולהפריע. פשוט צריך לתת לו רק תבניאות אזהרה בלי להחליף איתו ולו מילה אחת. ככה זה עובד עם כאלה.. ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  הדרך הישרה להבאת הגאולה! 19:45, 7 באוקטובר 2021 (UTC)
ברוך הבא חסיד של הרבי ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 01:42 • ב' בחשוון ה'תשפ"ב
ברוך הנמצא! ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  הדרך הישרה להבאת הגאולה! 14:17, 8 באוקטובר 2021 (UTC)

ברכות[עריכה]

אני הקטן רוצה לברך אותך בשם כלל משתמשי חב"דפדיה על-כך שאתה זכית להיות ממייסדי המיזם החדש מיזם:מלחמתה של תורה שיגרום ליצירת ערכים חדשים עם בסיסים ומקורות, ועל כך נתונה לך ברכתי המלבבת. 👍שכויח! יחי המלך המשיח! מחכים לדיונים חדשים שלך בכליון עיניים.. ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  הדרך הישרה להבאת הגאולה! 09:56, 22 באוקטובר 2021 (UTC)

ולהוסיף שהערכה שלי כלפיך כפולה ומשולשת! - הרי אתה הוא המשתמש העיקרי שבעקבתו נפתח מיזם זה, יש לך זכות גדולה שאף אחד לא יוכל לקחת ממך. זכית, אשריך! ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  הדרך הישרה להבאת הגאולה! 10:02, 22 באוקטובר 2021 (UTC)
ושאלה אחת לסיום: התועיל בטובך לתת לי אישור לפרסם במיזם שאתה הוא מייסדו? זה כבוד שאים שני לו.. בברכת יחי המלך המשיח, ~ חסיד של הרבי ~  •  פארבריינגען חסידי  •  הדרך הישרה להבאת הגאולה! 10:04, 22 באוקטובר 2021 (UTC)