שיחת משתמש:איקס

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

−שלום אני מבקש שאם מישהוא רוצה למחוק לי משהוא שיגיד לי ואני ימחק

איקס ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך י"ז בסיוון ה'תשפ"א.

ברוך בואך לחב"דפדיה!

שלום איקס, וברוך בואך לחב"דפדיה - האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט

חב"דפדיה הינה אנציקלופדיה פתוחה, שכולם יכולים לקרוא ולהיעזר בה, ואף לשפר ולערוך אותה.

  • בראש ובראשונה, מטרת האנציקלופדיה הינה הפצת תורת חסידות חב"ד, כידוע מענה מלך המשיח להבעל שם טוב כי התגלותו תהיה על ידי הפצת מעיינות החסידות חוצה. בנוסף לזאת, באנציקלופדיה מידע על כל נושא ומושג הקשור לחסידות וחסידים.
  • לתשומת לבך: אין להכניס חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. הדבר תקף גם לגבי תוכן כתוב וגם לגבי תמונות - אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
  • תקוותנו כי החומר הרב בחב"דפדיה יהיה לך לתועלת, ותרומותיך יהיו השתתפות בזכות להגדיל ולהרחיב את האנציקלופדיה לנחת כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח.
  • בחב"דפדיה נהוג לחתום בדפי השיחה בסיום כל תגובה. החתימה נעשית באמצעות הוספת ארבע טילדות (~~~~), או באופן אוטומטי בלחיצה על האייקון חתימהמעודכן.png (מופיע מעל חלונית העריכה). את חתימתך ניתן לעצב בדף ההעדפות האישיות.
  • בכל שאלה אפשר לפנות כאן, או בכתובת הדואר האלקטרוני: chabadpedia.a@gmail.com
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

שלום וברוכים הבאים לחב"דפדיה! מומלץ להיכנס לפרויקט החממה, בחממה תוכל לבחור לך חונך שילווה אותך בצעדים הראשונים שלך בחב"דפדיה, וכן תוכל לכתוב שם את שאלותיך בשו"ת. בהצלחה!

בברכה,

מקושר - שיחה, 15:54, י"ט באלול, ה'תש"ף


אזהרה[עריכה]


Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg.png
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף מנחם מענדל שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת את אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו ללא דיון בדף שיחה אינה מקובלת בחב"דפדיה.

  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך. ניתן גם להפנות לדיון מלוח המודעות, לקבלת חוות דעת נוספת.
  • אם ערך שכתבת נמחק ולדעתך יש לו מקום בחב"דפדיה, ניתן לברר זאת עם מפעיל המערכת שמחק אותו.

תודה, נכתב על ידי פולע (על הא ועל דא) בשעה 13:01, כ"ז בטבת, ה'תשפ"א (11 בינו' למניינם).


הועבר לארגז החול[עריכה]


Sandbox.png
תודה על תרומתך לחב"דפדיה. עם זאת, הערך שושלת נשכיז שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. הערך שכתבת הועבר ממרחב הערכים אל משתמש:איקס/‏שושלת נשכיז.

ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך, ולשם כך מומלץ לקרוא את המדריכים הכתובים העוסקים בכתיבת ערכים חדשים:

אם ברצונך לקבל סיוע אישי ניתן לפנות לאחד המשתמשים בחב"דפדיה באמצעות דף השיחה, או לבקש סיוע בדף החממה.

לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בחב"דפדיה - רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים.-נכתב ע"י: סמליל.png מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 12:55, כ"ט בטבת, ה'תשפ"א (13 בינו' למניינם), ימות המשיח


הועבר לארגז החול[עריכה]


Sandbox.png
תודה על תרומתך לחב"דפדיה. עם זאת, הערך רבי מרדכי מנשכיז שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. הערך שכתבת הועבר ממרחב הערכים אל משתמש:איקס/‏רבי מרדכי מנשכיז.

ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך, ולשם כך מומלץ לקרוא את המדריכים הכתובים העוסקים בכתיבת ערכים חדשים:

אם ברצונך לקבל סיוע אישי ניתן לפנות לאחד המשתמשים בחב"דפדיה באמצעות דף השיחה, או לבקש סיוע בדף החממה.

לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בחב"דפדיה - רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. .-נכתב ע"י: סמליל.png מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 13:00, כ"ט בטבת, ה'תשפ"א (13 בינו' למניינם), ימות המשיח

אזהרה[עריכה]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg.png
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף משתמש:חסוי/ארגז חול שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת את אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו ללא דיון בדף שיחה אינה מקובלת בחב"דפדיה.

  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך. ניתן גם להפנות לדיון מלוח המודעות, לקבלת חוות דעת נוספת.
  • אם ערך שכתבת נמחק ולדעתך יש לו מקום בחב"דפדיה, ניתן לברר זאת עם מפעיל המערכת שמחק אותו.

תודה, שים לב! באם תמשיך לפעול בקו של השחתות ועריכות בדפים בהם אינך מורשה, נאלץ לחסום אותך. בתקוה להבנה, ובהצלחה. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 10:09, כ"ג בשבט, ה'תשפ"א, 5 בפבר' למניינם.

אני בכלל לא שמתי לב שזה נמחק כי עבר זמן מאז שהיתי שם בפעם האחרונה ואז באתי והמשכתי לערוך ואני באמת לא מבין למה נמחק תוכל לומר לי מי מחק ואני ישאל אותו V 08:42, 7 בפברואר 2021 (UTC)בבכעחלחיגילךלחכעיחיעקעיחיאיחיאי

וגם לא הבנתי למה מחקתה את הבעד שלי רק עכשיו שמתי לב שבאמת לא היה דיון(פשוט הופנתי ישירות מהערך ולא שמתי לב)--V 08:54, 7 בפברואר 2021 (UTC)

א. בכדי לשמור על הסדר בדפי השיחה נהוג להזיז את השורה שמאלה בכל תגובה (ראה תבנית:הזחה). ב. חותמים באמצעות 4 טילדות ולא 5 כדי שיכתב גם שם המשתמש שלך. ג. מחק את הוספותיך משתמש:פולע בטענה צודקת שלא עורכים בדפים שנמצאים במרחב פרטי ובפרט אם רשום בו שאין לערוך ללא רשות. הערך שערכת היה במרחב פרטי ולכן העריכה שוחזרה. בברכה, ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:48 • כ"ה בשבט ה'תשפ"א


הצבעה[עריכה]


− בקשר להצבעתך לערך מומלץ: א. יש לחתום אחרי ההצבעה בארבע טילדות (~). ב. עדין אין לך זכות הצבעה. ראה עוד בנוגע לזכות הצבעה בראש הדף שהצבעת בו. בהצלחה! ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:34 • כ"ה בשבט ה'תשפ"א

אה סליחה אני יחתום ולמי יש זכות הצבאה אני כבר משתמש ותיק לא--V 09:48, 7 בפברואר 2021 (UTC)

כפי שכתבתי לך אתה יכול לראות בתחילת הנהלים כאן מי זכאי להצביע ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 10:20 • כ"ה בשבט ה'תשפ"א

− תודה--V 10:22, 7 בפברואר 2021 (UTC)

בקשר להצבעתך החוזרת עדין אין לך זכות הצבעה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 06:48 • כ"ו בשבט ה'תשפ"א

חתימה[עריכה]

בחתימה שלך אמור להיות קישור לשם המשתמש ולדף שיחה שלך, החתימה נעשית ע"י 4 טילדות ולא 5. אם אתה חותם עם 4 אז תבדוק אולי בהעדפות => פרטי המשתמש מחקת את הדפים האלה מהחתימה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 04:16 • כ"ו בשבט ה'תשפ"א

לא הבנתי בדיוק מה אמרתה כי אני תמיד חותם או 4 או את האיקון של החתימה אבל שיניתי את החתימה לאיקס--איקס 09:01, 8 בפברואר 2021 (UTC)

גיליתי את הבעיה והחזרתי את החתימה הקודמת--V - שיחה, 09:04, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 09:04, 8 בפברואר 2021 (UTC)

החממה[עריכה]

חלוקת קונטרסים איך אני מצתרף לרשימת החונכים צריך להיות ותיק או משהוא כזה--V - שיחה, 09:08, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 09:08, 8 בפברואר 2021 (UTC)

לפי הנכתב בשיחה שם צריך ותק של שנה ו-500 עריכות במרחב הראשי ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:45 • כ"ו בשבט ה'תשפ"א

הצבעה[עריכה]

כבר יש לי זכות הצבעה לא נכתב ע"י איקס ששכח לחתום את שמו.

לא. בהצלחה נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 09:12, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א, 8 בפבר' למניינם.
יהיה לך זכות הצבעה כאשר תערוך 100 עריכות במרחב הראשי בתוך 90 יום מתחילת ההצבעה שתרצה להצביע בה. בברכה, ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:32 • כ"ו בשבט ה'תשפ"א
וכשיהיה לך וותק של חודש. -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 09:34, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א (8 בפבר' למניינם)
זה נראה שכבר יש לו ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:35 • כ"ו בשבט ה'תשפ"א

90 ימים מתחילת ההצבעה כי יש לי יותר מ100 עריכות--V - שיחה, 09:36, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 09:36, 8 בפברואר 2021 (UTC)

מתי התחילה ההצבעה?V - שיחה, 09:37, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 09:37, 8 בפברואר 2021 (UTC)

יש לו ותק של למעלה מחודש. ערכים או עריכות? כי עריכות יכול להיות לו מאתים, ערכים אפס... - נכתב על ידי: חב"דפדי פעיל ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:33, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם).
למה? אתה חוץ מדף משתמש שלך ודף שיחה ועוד דף במרחב האישי לא עשיתה ערכים רק ערכתה ואילו אני יש לי בנוסף למשתמש ושיחה 2 דפים במרחב האישי 1 יותר ממך--V - שיחה, 09:47, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 09:47, 8 בפברואר 2021 (UTC)
עשיתי ערכים יותר ממך. לא עשיתי רק ערך אחד אלא הרבה יותר, וערכתי עוד הרבה דפים. כעת אעדכן את רשימת הערכים שיצרתי ושערכתי בדף המשתמש שלי - נכתב על ידי: חב"דפדי פעיל ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:33, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם).
ההצבעה התחילה בשבוע האחרון, אבל היא כבר התחילה אז פיספסת, אולי בהצבעה הבאה. אין בעיה שאין לו ערכים, מספיק עריכות ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:48 • כ"ו בשבט ה'תשפ"א
כרגע יש לך 11 עריכות במרחב הראשי ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 09:50 • כ"ו בשבט ה'תשפ"א
אבל הרגע אמרתה שזה עריכות לאV - שיחה, 09:52, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 09:52, 8 בפברואר 2021 (UTC)
בבקשה לאיקס, לפני החתימה לעשות רווח - נכתב על ידי: חב"דפדי פעיל ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:33, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם).

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── והעובדה שנהיתי ותיק עם 50 עריכות לא רק במרחב הראשי וחוץ מזה עם עבר שבוע נשאר לי עוד 83 יום לאV - שיחה, 10:01, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 10:01, 8 בפברואר 2021 (UTC)

לכבוד איקס, ביקשתי ממך כבר להוסיף רווח לפני החתימה כי בלי זה אתה מחבר את המילה הקודמת עם החתימה. בברכת יחי המלך המשיח - נכתב על ידי: חב"דפדי פעיל ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:33, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם).
בסדר ומה פשר השבירה ששם משתמש:חב"דפדי פעיל ובכלל מה הוא נתקע לי פתאום ללא סיבה בדף שיחה בהתחלה מזהיר אותי על מחיקה לא ידועה אחר כך בודק ומחפש על מה נקרא עריכות למרות שגם הוא עושה אותו דבר ובסוף עושה שבירה לא מובנת--V - שיחה, 10:12, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 10:12, 8 בפברואר 2021 (UTC)
שמים שבירה עם יש הרבה נקודות - נקודות שמים מתי שכותבים תגובה. בכל תגובה מוסיפים נקודותיים. בבקשה תוסיף נקודותיים כל פעם, למשל מי שכותב אחריי צריך לשים 4 נקודותיים. - נכתב על ידי: חב"דפדי פעיל ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:33, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם).
אה הבנתי --V - שיחה, 10:17, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 10:17, 8 בפברואר 2021 (UTC)
אם הבנת למה לא שמת ושמת רק פעם אחת נקודותיים? הוספתי לך את הנקודותיים. - נכתב על ידי: חב"דפדי פעיל ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:33, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א (7 בפבר' למניינם).

אנונימי[עריכה]

למשתמש אנונימי שמים תבנית {הזמנה} ולא {בה} --מוישלה הכהן ~ לחיים חסידים! - שיחה, 12:08, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 12:08, 8 בפברואר 2021 (UTC)

תודה--V - שיחה, 12:09, כ"ו בשבט, ה'תשפ"א 12:09, 8 בפברואר 2021 (UTC)

תבניות למשתמש חדש[עריכה]

אין טעם לכתוב לכל משתמש חדש שנרשם ועשה שני עריכות קטנות את התבניות {{בה}} ו{{חממה}}, בהצלחה נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:38, כ"ז בשבט, ה'תשפ"א (9 בפבר' למניינם)

או לכל אנונימי שעשה כמה עריכות {{הזמנה}}, בהצלחה. -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 06:46, כ"ז בשבט, ה'תשפ"א (9 בפבר' למניינם)
בסדר תודה משתמש:איקס
א. אתה ממשיך עם תבניות, אל תשים ישר תחכה קצת לראות אם הוא בא באמת לתרום לאתר או שהוא נרשם כדי לעשות 2 עריכות קטנות. ב. אולי תשנה את חתימתך מ"v" ל"איקס" -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 08:51, ל' בשבט, ה'תשפ"א (12 בפבר' למניינם)
אוקי היבנתי --V - שיחה, 08:54, ל' בשבט, ה'תשפ"א 08:54, 12 בפברואר 2021 (UTC)
יופי, בהצלחה. -נכתב ע"י: מר"ש ~ יחי המלך המשיחשיחה • 08:57, ל' בשבט, ה'תשפ"א (12 בפבר' למניינם)

קארליק גאה![עריכה]

אכן אתה פועל לאור התבנית. ישר כח! --שיעשיחה ג' באדר ה'תשפ"א 22:49, 15 בפברואר 2021 (UTC)

תודה --איקס - שיחה, 10:05, ד' באדר, ה'תשפ"א 10:05, 16 בפברואר 2021 (UTC)

זקוקים לך![עריכה]

אתה מוזמן לבוא להצביע פה!. תודה! --🏃‍♂️ - רץ הקב"ע (- ידע חסידי) - שיחה, 17:28, כ"ז באייר, ה'תשפ"א 17:28, 9 במאי 2021 (UTC)

תודה[עריכה]

Random Acts of Kindness Barnstar.png
שמתי לב לתרומתך הרבה לחב"דפדיה, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!

בברכה,--ליקוטי דיבורים - שיחה, 18:27, ח' בסיוון, ה'תשפ"א

תודה רבה על המחמאה --איקס - שיחה, 18:33, ח' בסיוון, ה'תשפ"א 18:33, 19 במאי 2021 (UTC)

זה זה?[עריכה]

זה קוטגורייה שאתה יצרת? חב"דפדיה:קטגוריה/ערכים במרחב האישי --ליובא - אני אוהב אותך! (- ידע חסידי) - שיחה, 16:55, י"ב בסיוון, ה'תשפ"א 16:55, 23 במאי 2021 (UTC)

כן ואם תוכל אשמח אם תעזור להכניס את כל הערכים שבמרחב האישי לקטגוריה --איקס - שיחה, 16:57, י"ב בסיוון, ה'תשפ"א 16:57, 23 במאי 2021 (UTC)

הכנסת מרחב אישי לקטגוריה[עריכה]

א. חבל שלא היה דיון לפני יצירת הקטגוריה וריבוי העבודה.

ב. אין טעם להכניס דפי עבודה, תבניות, רשימות. רק להכניס ערכים. בברכה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 21:29 • ט"ו בסיוון ה'תשפ"א

אני בכוונה שם שם ערכים אישים כדי שיהיה לי מקום שבו יש את כל הערכים שצריך להוציא לראשי זה בקשר למיזם של הרחבת המרחב הראשי במקום לעבור אחד אחד אני קודם עושה קטגוריה ואז מתחיל לעבוד ואשמח אם תעזור לי אגב מה אם המפעיל מערכת החדש שצריך לבחור מפעילי מערכת --איקס - שיחה, 18:19, ט"ז בסיוון, ה'תשפ"א 18:19, 27 במאי 2021 (UTC)
עדין לא הבנתי מה הכנסת הדפים שהם לא ערכים מועילה לצורך המיזם, לכאורה זה רק מפריע לעבור על כל הערכים כשביניהם יש דפים מיותרים.
בקשר למיזם, לא נהוג לנגוע בערכים במרחב אישי של משתמשים. (במקרים מסוימים שהמשתמשים לא פעילים זה אפשרי אבל לא בתור מיזם)
גם כן בדרך כלל ערך שנמצא במרחב האישי זה כי הוא עדין לא מושלם ולא ממש הבנתי אם המיזם אמור להשלים את הערכים או פשוט להוציא אותם לא מושלמים. אשמח להכוונה ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 03:34 • י"ז בסיוון ה'תשפ"א
דפים שהם לא ערכים הם באמת טעות ואני התכוונתי שני הולך לעבוד על הערכים אז שמתי בקטגוריה כדי שיהיה יותר נוח ובאמת בשבועות הבאים אני ישלים את הערכים שכבר קיימים בקטגוריה ורק לאחר מכן אני יוסיף עוד --איקס - שיחה, 14:01, י"ז בסיוון, ה'תשפ"א 14:01, 28 במאי 2021 (UTC)