שיחת חב"דפדיה:ערכים מומלצים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הסרת סעיף[עריכה]

חיים, לדעתי זהו תהליך מסורבל מידי. אפשר לוותר על סעיף אחד ולאפשר לכל אחד להציע ערך למומלץ. כאשר בכל מקרה הערך יצטרך לעבור הגהה ואישור של שלושה כאמור בסעיף 3. --שיע 20:50, 19 במאי 2011 (UTC)

הגיוני. שיניתי. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ט"ו באייר ה'תשע"א 21:06, 19 במאי 2011 (UTC)

הצעות לשיפור[עריכה]

כדי למנוע פיזור העבודה וכדי להגיע אכן למקסימום איכות הוספתי ג' הוספות, לשיקול דעתכם:

א. בכל פעם יוצע רק ערך אחד כמומלץ.

ב. כל ערך יודפס ויעבור הגהה אצל דמות חינוכית (איתם אני עומד בקשר, זה מכבר בתיאום עם הוועדה הרוחנית).

ג. לאחר המלצת הערך, הוא ינעל ורק מפעילי מערכת יורשו לשנות. עדכונים והערות ידונו בדף השיחה.

אודה לכם על חוות דעתכם. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ז באייר ה'תשע"א 22:10, 21 במאי 2011 (UTC)

בעד הצעות א, ב. נגד הצעה ג. אין סיבה לנעול כי בעולמנו אין מושלם, תמיד אפשר להוסיף ולשפר. --שיע 12:03, 22 במאי 2011 (UTC)
נגד.png נגד הצעה ראשונה. 2. למה לא? (אבל שלא יהיה תנאי מגביל) 3. נגד.png נגד. כמו שיע. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ח באייר ה'תשע"א, למניינם 13:02, 22 במאי 2011 (UTC)
בנוסף, אני מתנגד לכך שהערך יצטרך לעבור הגהה של מפעילי מערכת, שכן אין להם כל חשיבות לעומת יתר המשתמשים. לדעתי די בכך שהרוב יכריע, כמקובל. לכל היותר אפשר לקבוע שמשתמשים בני וותק של זמן מסויים יכריעו, אבל גם זה מיותר. --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"ח באייר ה'תשע"א, למניינם 13:02, 22 במאי 2011 (UTC)
Symbol support vote.svg.png בעד הצעה א (יעזור למקד את העבודה), Symbol support vote.svg.png בעד הצעה ב, נגד.png נגד הצעה ג. מסיבות שיע.ק. תודה רבה על ההפניה לכאן! זלמן - שיחה
תודה לחוות דעכם. שיניתי על פי הדעות הרווחות ש: א. בעד ערך אחד למיקוד העבודה. (מי שדווקא רוצה, יוכל באופן פרטי במקביל לעבוד על ערך נוסף להכינו להמלצה.) ב. הסרת סעי' ג'. החלטה גורפת. ג. "הקלה" על הדרישות, בהסתפק בשלושה חב"דפדים, לאו דווקא מפעילים. למרות שמטבע הדברים, המפעילים מנוסים יותר וכו' ולא מצד מעמדם. באם בימים הקרובים לא יהיו שינויים משמעותיים בדעות חברי הקהילה, יוקבעו כללים אלו. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י"ח באייר ה'תשע"א 20:45, 22 במאי 2011 (UTC)

הערך העכשווי[עריכה]

על הערך שמחה עלברג הונחה תבנית בעבודה, והוסרה תבנית העמדה למומלצות, מה שאומר שהערך עדיין בעבודה. אם כן עכשיו עובדים על הערך הבא - 770? --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים כ' באייר ה'תשע"א, למניינם 04:47, 24 במאי 2011 (UTC)

צודק. החזרתי את התבנית. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' באייר ה'תשע"א 09:05, 24 במאי 2011 (UTC)

סדר בעבודה[עריכה]

מן הראוי יהיה לכתוב את רשימת הערכים עליהם יהיה עלינו לעבוד לפי הסדר ולדון עליהם (באלו ערכים יש להשקיע כוחות ובאלו לא). זלמן - שיחה

לדעתי צריך ללכת לפי סדר חשיבות הערכים והנצפים ביותר, בהתחשב באלו הקרובים להיות מושלמים וכפי ששלום הביא: 770, ספר התניא. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ' באייר ה'תשע"א 09:56, 24 במאי 2011 (UTC)

נפלא[עריכה]

הערך על ר"ש עלברג נפלא! הייתי ממליץ עריכה נוספת ליעקב ישראל קנייבסקי (שזיכיתי להיות אביו-מולידו) ולכניס גם אותו. דבר שייסיע גם בקידוש שם ליובאוויטש וכו'. ---בואו לעזרת ולהרחבת המשיח! חסיד חב"ד - חדר אורחים

ייש"כ. א. אנחנו עדיין עובדים לשיפור הערך על ר' עלברג וכדאי קודם להכניס ערכים חב"דים בסיסיים לפני כן, למשל, רבותינו נשאינו, ספר התניא וכו'. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ח' בסיוון ה'תשע"א 08:31, 10 ביוני 2011 (UTC)

בעקבות פתיחת דף לדיונים[עריכה]

בעקבות יצירת הדף החדש חב"דפדיה:ערכים מומלצים/דיון, צריך למחוק את הרשימה המופיעה בתחתית הדף. הלא כן? • שנוזעל - שיחה • א' בסיוון ה'תשע"ג 10:06, 10 במאי 2013 (UTC)