שיחה:שמעון בן ציון אייזנבך (אילת)

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

למיטב ידעתי אין קשר בין אשת ר' הירשל איזנבך למשפ' סלונים. הכותב מתבקש לציין מקור.

הוספתי בקשת מקור בגוף הערך --שיעשיחה י"ח באייר ה'תשע"ד 10:25, 18 במאי 2014 (UTC)
אני כבר מוסיף בקשת מקור על כך שקוראים לו שמעון בן ציון למרות שבציבור הוא ידוע רק בשם שמעון. להתראות - שיחה 13:11, 18 במאי 2014 (UTC)
היות שערער על כך מישהו, שמתי בקשת מקור. אם אתה - 'להתראות' - בטוח שכך הדבר אפשר להסירו. --שיעשיחה י"ט באייר ה'תשע"ד 14:13, 19 במאי 2014 (UTC)
זה מצחיק אותי. אם מי שמערער היה טוען בתוקף שלא, היינו שהוא יודע בוודאות, היה הגיון בדרישה כזו, אבל האנונימי הנ"ל סך הכל לא יודע. אז שיברר. אני לא בטוח, אבל כשכתבתי את זה הסתמכתי על מקור כל שהוא, ואין שום הגיון לשים תבית מקור בכל פינה. אם רוצים אפשר למחוק, אבל לדעתי מדובר בטיפשות על גבול ה... להתראות - שיחה 16:18, 19 במאי 2014 (UTC)
לא כתבתי שאיני יודע, כתבתי שלמיטב ידיעתי אין קשר. והחילוק ברור. בכל מקרה, למיטב ידיעתי היא מבית גוראי או משהו בסגנון.


שמעון בן ציון אייזנבך (אילת)[עריכה]

- הועבר משיחת משתמש:חיים נהר

גם אתה נכנסת למלחמה השטוטית הזאת? עד עכשיו זה היה רק אנונימיים... ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 07:00, 21 בנובמבר 2019 (UTC)

החזרתי את הערך לגירסה היציבה בלבד וחסמתיו למניעת המשך מלחמות. חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ד בחשוון ה'תש"ף 14:12, 22 בנובמבר 2019 (UTC)
אני מבין מה ניסית לעשות אלא שזה לא ממש נראה כך... ועדיין ודו"ק ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 04:12, 26 בנובמבר 2019 (UTC)
ציינתי מפורש בתקציר העריכה "שחזור". --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), כ"ט בחשוון ה'תש"ף 15:05, 27 בנובמבר 2019 (UTC)
ראיתי, אבל מה שידוע לי - שיחזור הוא למצב שהיה קודם ואתה 'שיחזרת' למצב (לא יציב כלל) שאף פעם לא היה ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 17:14, 27 בנובמבר 2019 (UTC)
לא התעמקתי בפרטי הפרטים של הוויכוח. ראיתי ששני הצדדים הגזימו בתיאורים ותפקידים, מחקתי אותם והשארתי רק מידע בסיסי. אם ידוע לך על טעויות בערך, כאלה שאין עליהם ויכוח ואינם מגוחכים - אשמח לתקנם. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ל' בחשוון ה'תש"ף 15:46, 28 בנובמבר 2019 (UTC)
אתה הסרת את זה שהוא וכל משפחתו הם לא שלוחים באילת (גם אם המחלוקת על שליח ראשי, ע"ז אין מחלוקת) כמו כן הסרת את המילה הרב מכל משפחתו והחלפת לר' (לזה אתה קורא גירסה יציבה?) - זה לא 'הגזמה בתיאורים ותפקידים' לכתוב "שליח של הרבי" כמו שלא הגזמה לכתוב "הרב" שהרי כל חב"דפדיה מלאה בדבר זה
ויותר מעניין, שהענין החלוק (כפי הבנתי) הוא 'רב ושליח ראשי', ודווקא את זה כתבת על הרב העכט ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 22:44, 28 בנובמבר 2019 (UTC)
כפי שכתבתי, לא התעסקתי בכתיבת ועריכת הערך. ראיתי שנכתבים סופרלטיבים מנותקים מהמציאות, מחקתי אותם והותרתי מידע שהיה נראה שפוי. אין עתותיי לערוך את הערך, רק באתי למנוע השחתות ומריבות על גבי האתר. אם יש לך תיקונים ספציפיים, כתוב אותם באופן מסודר ואשתדל להכניס. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ב' בכסלו ה'תש"ף 21:28, 30 בנובמבר 2019 (UTC)
אז שוב, גם אני לא באתי לערוך את הערך. ראיתי ע"ג האתר ויכוח, שהתפרס למשך זמן ארוך בזמן זה היו גם ביטויים קיצוניים אבל ע"פ רוב הויכוח היה על שליח ראשי (אם הוא או הרב העכט), אחרי שהכל היה (יחסית) בסדר, אתה מגיע ועורך את העריכה הזאת, מה לפי דעתך אני צריך לחשוב? - 'שליח של הרבי' זה לא מחמאה מוקצנת, וכן התואר 'הרב' כתוב גם על יחזקאל סופר.. ולמה הורדת תוארים אלו ממנו ומכל משפחתו?
באם תוכל תראה שוב את עריכתך האחרונה ואת מה שכתבת קודם ותגיד לי אם זה תואם את מה שכתבת ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 01:55, 1 בדצמבר 2019 (UTC)
מבחינתי מה שהלך שם ממש לא "היה (יחסית) בסדר". זו הייתה מחלוקת עריכה מלוכלכת לכל דבר ועניין ואילו הייתי נוכח כאן תדיר יותר, זה היה מטופל מיד. התואר "הרב" מופיע אצלו ואיני יודע על מה אתה סח. ולסיום הדיון בנושא אבהיר בשלישית, לא ערכתי את הערך כלל, רק עצרתי את הריב המטופש, לכל לראש, וייתכן והיו לכך השלכות אוטומטיות על תוכן הערך וזו טבעה של תוצאות מלחמה. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ז' בכסלו ה'תש"ף 06:03, 5 בדצמבר 2019 (UTC)
- סוף העברה
לא דיברתי על מה שכתוב בערך אלא על העריכה שלך. אני לא יודע למה אתה קורא עריכה מלוכלכת אבל מה שבטוח הוא שלמחוק מכל משפחתו את המילה 'הרב' (כשחלקם רבנים בישיבות) זה עריכה מלוכלת ● חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 11:55, 5 בדצמבר 2019 (UTC)
אתה בעיקר מדבר על מה שאתה מדבר ולא שם לב למה שאני מגיב לך. לא כתבתי שהעריכה הייתה מלוכלכת, אלא המחלוקת. המילה "הרב" הופיע על שמו, בניגוד לשקר שאתה חוזר עליו שוב ושוב שכאילו מחקתי שמו (כאן ניתן לראות בבירור שהגירסה עליה הגנתי מופיע בה התואר "הרב"). יותר לא אגיב בנושא. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), ז' בכסלו ה'תש"ף 13:12, 5 בדצמבר 2019 (UTC)

הגנה[עריכה]

ממליץ למי שיכול לשים הגנה שישים על זה הגנה למקרה הצורך.