שיחה:צבאות השם

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תיקוניך, חיים, הראשון טוב, בנוגע לשני התלבטתי, יש הרי קצת פוליטיקה בעניין, ולכן בסופו של דבר כתבתי את המילה 'מתאים'. הרי שתי העיתונים מתיימרים להתייעד לכולם, אבל בשורה התחתונה זה המצב, כל אחד מתאים יותר למגזר אחר בעוד שאף אחד לא יצר חלוקה ייעודית.--שניאור 09:20, 28 באפריל 2010 (UTC)

אם היעוד הרשמי של העיתון הוא כללי, יש לציין זאת בערך ולהסיר את הפרשנות האישית שלנו. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 15:04, 28 באפריל 2010 (UTC)
אין ייעוד רשמי כזה.--שניאור 00:05, 29 באפריל 2010 (UTC)

תוכנית רדיו[עריכה]

בין השנים תשמ"ב - תשנ"ב קיים ארגון צבאות השם (ארה"ב) תוכנית רדיו שהייתה פופולארית מאוד. הנחה את התכנית יוסף גולדשטיין תחת השם 'אונקל יוסף'. משפחות רבות התקרבו ליהדות דרך תוכנית זו. הפצצת המעיינותשנוזעל - בוא נתוועד • ז' בניסן ה'תשע"ג 07:18, 18 במרץ 2013 (IST)

העיתון של צבאות השם[עריכה]

לא יתכן שאדם אחד יכתוב ששני העלונים ("משיח טיימס" ו"החייל") יוצאים לאור ע"י אותו ארגון. שכן, הארגון שמפיק את "החייל" לא נותן הכרה רשמית לעלון משיח טיימס, ועורך העלון משיח טיימס (לפחות) מספר שעלון "החייל" מופק במטרה זדונית להלחם בעלונו - שזכה לקבל הגהות מפורטות מהרבי שליט"א מלך המשיח - אך ורק בגלל המילה "משיח" המוזכרת בכותרתו.

אם זו אנציקלופדיה אובייקטיבית שמתייחסת לארגון הרשמי ופעולותיו - צריכים להוריד את משיח טיימס; ואם היא אכן נאמנה לרבי מלך המשיח שליט"א והוראותיו - אין ברירה, ואסור להתייחס לעלון שנלחם במטרתו של הרבי: לקבל פני משיח צדקנו בפועל ממש. --יחי המלך המשיח! • דָּרַךְ כּוֹכָב - שיחה 20:50, 31 ביולי 2014 (UTC)

בפועל הם יוצאים לאור על ידי אותו ארגון. לשתיהם יש משרדים באותו בנין, והוצאתם לאור מסתייעת במימון שיוצא מאותה קופה. זה שיש אי הסכמות בתוך הארגון לא הופך את הדברים ללא נכונים. להתראות - שיחה 23:26, 31 ביולי 2014 (UTC)
אז זהו שלא. המדובר הוא במפורש על המימון. על אי הסכמות בתוך הארגון הר' פייפ לא הי' הופך עולמות. --יחי המלך המשיח! • דָּרַךְ כּוֹכָב - שיחה 23:38, 31 ביולי 2014 (UTC)
די, נו באמת. הוא משתמש בשם בסמל בכתובת ובמשרדים של הארגון, ואם הם רק היו יכולים הם היו מעיפים אותו, אבל הם לא יכולים, ולכן לא נותרה להם ברירה אלא להוציא עלון נוסף, ולכן נוצר המצב ששתי העלונים יוצאים לאור על ידי אותו גוף משוסע. נכון שהם מיצרים את צעדיו וכחלק מהמגמה הכללית מנסים למנוע תקציבים, אבל הברז לא נסגר לגמרי, וכנ"ל, זה יוצא לאור מטעמם ברצונם או שלא. להתראות - שיחה 00:19, 1 באוגוסט 2014 (UTC)
מצטער על ההשוואה, אבל ישנו - להבדיל אא"ה - ארגון באה"ק שמשתמש בשמה ובסמלה של תנועת הנוער צבאות ה' באה"ק בראשות ר' דוד נחשון, שאכן עושה כל שביכולתו למנוע זאת מהם, אבל לא מצליח. ועכשיו לך תוסיף לערך צבאות השם (ישראל) את עלון "קינדערלאך"...
לא יודע מה המקורות שלך לכך שהברז לא נסגר, אבל לפי מה ששמעתי מבני משפחתו - הוא בהחלט נסגר. --יחי המלך המשיח! • דָּרַךְ כּוֹכָב - שיחה 04:33, 1 באוגוסט 2014 (UTC)
אני מצטרף לדעת הכוכב. מי שאומר אחרת - במחילת כבודו - אינו מודע למתרחש.--יוסי ג - שיחה 02:18, 3 באוגוסט 2014 (UTC)
כוכב יקר, חבר של כוכב אמת: האמת הוסברה לחברך במסדר הכוכבים, והוא אולץ לנצנץ ולהסכים עימי. חוסר ידע שלך לא הופך את דבריך לאמת מוחלטת. להתראות - שיחה 03:14, 3 באוגוסט 2014 (UTC)
א. נעלבתי. ב. אם אתה לא רוצה להזדהות, למה אתה מכריח אותי להבין מי אתה?קריצה.jpg ג. אני עדיין עומד על דעתי.--יוסי ג - שיחה 03:52, 3 באוגוסט 2014 (UTC)
גם אם הם סגרו לו את התקציב, כל עוד ברור שבעבר הוא אכן הוציא את זה תחתם, ועד כה הם לא הודיעו בפומבי שהעיתון 'משיח טיימס' לא קשור לצ"ה, העיתון עדיין נחשב שלהם. --שיעשיחה כ"ט בתשרי ה'תשע"ה 12:09, 23 באוקטובר 2014 (UTC)