שיחה:פעולותיו של הרבי מליובאוויטש בסדר כרונולוגי

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מה שונה הערך מהערך על הרבי??? ר'ובן - שיחה 18:59, 11 בספטמבר 2012 (IDT)

תסתכל ותראה--בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 19:31, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
מקומו של הערך הוא בתוך הערך על הרבי, תחת פסקה מיוחדת. ר'ובן - שיחה 19:53, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
ממש לא, הערך לא אמור להביא רשימה ארוכה של פירוט דקדקני, אלא הפעולות המרכזיות של הרבי בלבד, שאר הפירוט יכול לבוא בערך נפרד כמו שבא כאן. --בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 20:27, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
א'- למה לא? בכל ערך כותבים על עסקנות ופעולותיו של נשוא הערך, לעניינים מסויימים הזכאים לערך מצד עצמם. ב'- שמו של הערך וודאי שאינו נורמאלי. ר'ובן - שיחה 22:19, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
א. שוב, כאשר אדם קורא ערך על הרבי הוא לא אמור להתקל ברשימה ארוכה פרטנית וחסרת ענין, אלא בתמצות עיקרי פעולתיו של הרבי (כפי שמופעים עכשיו, כמובן שזה לא מושלם ועוד חזון למועד...) אבל מכיון שזה הפועולת של הרבי זה כן אמור להופיע היכן שהוא בשביל החפצים בכך, ועל כן זה בא בערך נפרד, (מקווה שהייתי ברור...). ב. בפעם הבאה כשאתה יוצא בקביעה "וודאי שאינו נורמלי" כדאי שתסביר את עצמך - למה? --בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 00:27, 12 בספטמבר 2012 (IDT)
א'- בכל ערך על אשיות מסויימת ישנה פסקה על הביוגרפיה של האיש, על משנתו של האיש וכן על פעולותיו והשפעתו של האיש. הדברים שאתה קורא להם חסרי עניין אינם אמורים להופיע כלל, הדברים בעלי העניין שיש עליהם ערכים מקבלים הפניה לערך מורחב ואלו שאין עליהם ערך מקבלים סקירה קצרה בגוף הערך. ב'- סליחה על ההשתלחות, אני מקווה שברור שהמילים "בסדר כרונולוגי" אינם מתאימות כלל לשם של ערך וגם ההתחלה "פעולותיו" לא עולה בנה אחד עם גוף הערך שרובו מוסדות שהרבי ייסד. ג'- בערך מופיעים פרטים רבים שלא נראה לי שהם "פעולותיו" כגון הזכייה במשפט הספרים וכן היציאה מ770 בנ"ג והירידה לזאל ועוד. ר'ובן - שיחה 12:39, 12 בספטמבר 2012 (IDT)

איחוד[עריכה]

אפתח בזאת שאני מקוה מאוד שהדיון יהיה קצר וענייני ונגיע להכרעה מהירה.

מאחר שהדיון הקודם עצר באמצע אני מניח בזאת הצעה לאחד את הערך עם הערך על הרבי, הסיבה העיקרית לכך היא: פעולותיו של הרבי צריכות להיות כלולות בערך עליו ולא בערך נפרד.

באם יוחלט משום מה שלא לאחד את הערך יש לערוך את הערך באופן יסודי משום שהוא כולל דברים רבים שאינם יכולים להקרא בשם "פעולותיו" של הרבי.

ר'ובן - שיחה 15:06, 4 באפריל 2013 (IDT)

נגד.pngנגד הפצצת המעיינותשנוזעל - בוא נתוועד • כ"ד בניסן ה'תשע"ג 18:35, 4 באפריל 2013 (IDT)
נגד.pngנגד. • זוננשיין - תמיד בשמחה • כ"ד בניסן ה'תשע"ג • 20:31, 4 באפריל 2013 (IDT)
אבקשכם לנמק, תודה. ר'ובן - שיחה 20:32, 4 באפריל 2013 (IDT)
ערך עמוס מידי - לא נקרא, ולכן לא כדאי להכניס את הפרטים הכתובים כאן לערך על הרבי, העמוס גם ככה בפרטים רבים (ולא מיותרים). יחד עם זאת, ישנם אנשים רבים מבחוץ, שמעניין אותם מהם פעולותיו, תקנותיו וחידושיו של הרבי, והדרך הכי הגיונית לסדר את זה הוא בסדר כרונולוגי. זוהי לעניות דעתי ומיעוט שכלי הדל הסיבה הפנימית והכוונה העליונה בגינה בחרו עורכי הדף ליצור ב' דפים נפרדים, ואני חושב כמוהם, ועל כן אני מתנגד לרעיון שהצעת. • זוננשיין - תמיד בשמחה • כ"ד בניסן ה'תשע"ג • 21:02, 4 באפריל 2013 (IDT)
א'- מונה הצפיות מגלה שלא הרבה מדי אנשים צפו בדף מאז ייסודו, אנשים מילא מחפשים את המידע בערך על הרבי. ב'- שוב, כיון שאני מוצא את עצמי בעמדת מיעוט אבקש ממתנדב לעבור היטב על הערך ולצנזר פרטים רבים שאינם קשורים ל"פעולותיו" של הרבי כמי שינויי הנהגות אחרי כ"ז אדר, דידן נצח וכו'. ר'ובן - שיחה 21:56, 4 באפריל 2013 (IDT)
אם התייאשת ממחיקת הערך ואיחודו, הרי שכדאי להחליף את תבנית ה'איחוד' בתבנית 'לעריכה', שם תציין שיש פרטים רבים מיותרים בלתי קשורים לערך. • זוננשיין - תמיד בשמחה • כ"ד בניסן ה'תשע"ג • 22:41, 4 באפריל 2013 (IDT)
לפני כמה זמן הייתה כאן חתימה של מישהו [לא זוכר מי] שכלל בה את המילים הקדושות של רבינו שנכתבו כמדומני לשז"ר: "ובכ"ז איני מתייאש". ר'ובן - שיחה 22:48, 4 באפריל 2013 (IDT)
הורדתי את התבנית לעריכה מכיון שנעדרתי מהדיון הזה בזמנו וכעת הגיע הזמן להגיב, אם כי אין לי כח להתחיל פולמוס שלם אלא לנמק את הסרת התבנית: הערך אמור להביא את כל הפעילות של הרבי במשך השנים ועל כן גם על שינוי סדריו של הרבי לאחר כ"ז אדר - יש מקום בערל מכיוון שזה עוסק בפעילות של הרבי וכך הלאה. --בברכה, יצחק - שיחת הגאולה 02:28, 16 ביולי 2013 (UTC)

שינוי שם[עריכה]

אם יוחלט בסופו של דבר להשאיר א הערך, יש להסיר לאלתר א המילים "בסדר כרונולוגי" משם הערך. ר'ובן - שיחה 14:32, 5 באפריל 2013 (IDT)

תמונה[עריכה]

מאיפה התמונה של מנחם בגין אצל הרבי המופיעה בערך? האם יש לי איפה שהוא להשיג אותה? --מענדי ר. - שיחה 06:30, 2 בנובמבר 2016 (UTC)

לא הבנתי את המשפט "בג' בתמוז התכסה הרבי מעניינו."[עריכה]

היות וזה ערך מאוד סנסיטיבי לא נגעתי בזה כלל. אבל נראה לי שיש פה טעות כתיב וצריך להיות "מעינינו".

יש לערך הזה סיכוי להיראות רציני![עריכה]

אם מותר, אז דוגמא מאתר התועבה (איכס...) לערך בסגנון דומה בצורתו האידיאלית. למקרה שמישהו יתנדב לשיפוץ ערך זה. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 04:04, כ' באב, הקהל ה'תשע"ו

לענ"ד הדוגמא לא טובה. זה לא נראה טוב ולא מזמין, ואי אפשר לשלב תמונות. לכאורה עדיף לנסח את זה בצורת סיפור ולא בצורת טבלה/רשימה. להתראות - שיחה 07:05, 24 באוגוסט 2016 (UTC)