שיחה:מוגה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

החל משנת תשמ"ז החל הרבי להגיה באופן קבוע את רשימת ההנחות מההתוועדוית, ומכיוון שבמשך השנים היו שני גופים שעסקו בהנחה על הכתב של דברי הרבי, הלא הם ועד הנחות בלה"ק (בראשות הרה"ת דוד פלדמן) וועד הנחות התמימים (בראשות הרה"ת סימון יעקבסאן), לכן בתקופה שהחל להגיה את ההנחות באופן קבוע, הגיה גם את ההנחה שנערכה ע"י ועד הנחות בלה"ק וגם את ההנחה שנערכה ע"י ועד הנחות התמימים. בשלב מסוים הגיעו להסכם ביניהם שבכל שבוע יגיה הרבי שבוע א' את ההנחה של ועד הנחות בלה"ק ע"מ לפרסמה בעיתון כפר חב"ד בלה"ק, ושבוע א' את ההנחה של ועד הנחות התמימים ע"מ לפרסמה בעיתון אלגעמיינער זשרונאל באידיש.

כך נמשך הסדר עד תשנ"ב, וכל שיחות אלו התפרסמו בסדרה 'ספר השיחות תשמ"ז - תשנ"ב' (שמונה כרכים, בהוצאת הועד להפצת שיחות).

כן יש להאריך בסיפור ההתפתחות של הגהת המאמרים (שנתפרסמו בסדרה סה"מ מלוקט), ועוד חזון למועד. בני 20:31, 10 יוני 2007 (EDT)

תצלום לערך[עריכה]

על מנת להעשיר את הערך, כדאי להוסיף תמונה של הגהה של הרבי על אחת השיחות. איזו תמונה היית בוחרים לשים כאן?

לענ"ד צריך לראות בתמונה שהכניסו לרבי טור אחד של השיחה כדי שיוכל להעיר בקלות משתי הצדדים, שיראו הרבה הערות ויקבלו את הרושם שהרבי לא עבר על זה רק בשביל הרישמיות, ועיקר - שיהיה כתב ברור ועם תוכן שגם מי שאיןלו הרבה רקע יוכל להבין.

וכעת שתי שאלות: א) האם אתם מסכימים עם ההגדרות דלעיל? ב) האם יש לכם תצלום להציע?... 173.3.199.145 04:41, 19 בפברואר 2014 (UTC)

מסכים עם ההגדרות. --שיעשיחה י"ט באדר א' ה'תשע"ד 09:06, 19 בפברואר 2014 (UTC)
כן ולא.. קריצה.jpg שנוזעל - שיחה • י"ט באדר א' ה'תשע"ד 10:20, 19 בפברואר 2014 (UTC)