שיחה:מבצע הקהל

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הקהל[עריכה]

ישנם כעת 12(!) ערכים על הקהל, דבר זה מאוד מקשה על המעיין למצוא את מה שחיפש, כרגע יש את הערכים: פורטל:הקהל, הקהל, שנת הקהל, ספרי חסידות והקהל, הקהל אצל נשיא הדור, מבצע הקהל, אחדות ישראל בהקהל, הקהל בנפש האדם, מצות הקהל בימינו, הקהל ומועדי השנה, מטה הקהל העולמי, קהל גדול.

מה שקורה כרגע זה שחלק מהערכים מדברים על הכל ומתמקדים במשהו אחד וחלק מדברים על משהו אחד ואפילו אם הוא קצר: הערך הקהל מדבר בעיקר על מקור המצווה, הערך שנת הקהל מדבר בעיקר על ההקהלים לאורך כל שנות הנשיאות, הערך ספרי חסידות והקהל מדבר על ההוצאה לאור של הקהל, הערך הקהל אצל נשיא הדור מדבר על אווירת ההגעה לרבי, הערך מבצע הקהל מדבר בעיקר על פעילות חב"ד בהקהל, הערך הקהל בנפש האדם מדבר על פנימיות העניינים של הקהל, הערך הקהל ומועדי השנה מדבר על הקשר בין חגי השנה להקהל והערך פורטל:הקהל מדבר על הכל אך ממש בקצרה.

ע"כ הייתי מציע לאחד את חלק מהערכים באופן שיהיה ערך אחד מרכזי שידבר על כל הפרטים של הקהל, החל מהמקורות ועד לשיחות ועד להו"ל ולפעולות..... בצורה כזו שהערכים "הקהל", "מבצע הקהל", "ספרי חסידות והקהל", "שנת הקהל", "הקהל אצל נשיא הדור", "הקהל בנפש האדם" יהיו ערך אחד גדול והוא ידבר על כל הנושאים (אפשר לקרוא לו "הקהל" ולשים הפניה בכל שאר הערכים) ולערך הזה לחבר ג"כ ערכים קטנים כמו "מטה הקהל העולמי", "מצות הקהל בימינו", "אחדות ישראל בהקהל". ואחרי שחיברו את כל הערכים אפשר או למחוק או לשים קישור או להרחיב בנושא שלהם ללא חזרה שניה על כל הכתוב כבר (כמו הערך "קהל גדול" שיכול להיות ערך מורחב של הוצאות לאור), ובאם מרחיבים צריך לשים תבנית פירוש נוסף.

במקביל את הערך "פורטל הקהל" צריך להרחיב בכל הנושאים שהוא כבר עוסק בהם מאוד בקצרה. - חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 02:24, 30 במאי 2019 (IST)

כמדומני עורר על כך ידידי המשוגע בדף הזה. • שף ויתיבקאנפרענץ רום 11:35, 30 במאי 2019 (IST)