שיחה:כינוס השלוחים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

"במתכונתו הנוכחית", הכוונה לתאריך, לשיחה שהרבי אומר או לזה שהוא כינוס עולמי?ראיתי שגם במ"ז הרבי אמר שיחה בקשר עם כ.ה. העולמי. רציתי להוסיף את הנ"ל אך ראיתי שיתכן ולא אדייק בפרטים.--M&n 12:58, 22 נובמבר 2007 (EST) יחי המלך!

לבדוק - תיקון טעות אני חושב שכינוס השלוחים הראשון היה לשלוחי הרבי בארה"ק בסוף שנות הלמ"דים. הרבי ביקש להעתיק את ההצלחה לכינוס שלוחים בארה"ב ומכאן הייתה הדרך קצרה לכינוס שלוחים עולמי. נכתב ע"י אנונימי ששכח לחתום את שמו.

הכינוס התחיל בתשמ"ו ככינוס לשלוחי ארה"ב, קנדה וירופא, ואה"ק שימש לו כמודל. הכינוס במתכונת עולמית החל במ"ח. חסיד חב"ד (שיחה)

חסר בערך[עריכה]

(הועתק מהתבנית להשלים)

חסר רקע והיסטוריה על תחילת התייסדות הכינוס, חסר היסטוריה בקשר לנושאי הכינוס עכ"פ בשנים עד תשנ"ד, חסר תיאור הבנקעט, חסר תיאור הבנקעט השני (אובייקטיביות), והעיקר - חסר בתוכנו ועניינו של הכינוס על פי המבואר בתורת הרבי ובארוכה.

שם הערך[עריכה]

שלום, האם ביכלתך למחוק את ההפניה כינוס השלוחים העולמי על מנת להעביר ערך זה לשם הנ"ל? יותר מדוייק. בינתיים אני פותח דף פירושונים שיבהיר את כולם. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 02:00, כ"ג בחשוון ה'תשע"ז

שים לב, יש גם שליח (פירושונים).--הנחה - שיחה 10:19, 24 בנובמבר 2016 (UTC)
טוב, לא הבחנתי שכבר טיפלת בו.קריצה.jpg ..--הנחה - שיחה 10:20, 24 בנובמבר 2016 (UTC)

שלושים שנה[עריכה]

לרגל כינוס השלוחים הקרב ובא צריך התגייסות כוללת למען שיפור והשלמת הערך כנ"ל.--31.44.129.137

אופס, לא שמתי לב שלא נכנסתי לחשבון, אני כתבתי זאת--חבר - שיחה - התוועדות חירום!' היום, י"ז בחשוון ה'תשע"ח מגיע משיח. שנת חיים.png