שיחה:ישראל דוד נחשון

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מדוע הדף נעול? - לכאורה יש הרבה מה להוסיף בו.

כנראה שהושחת פעם אחר פעם. שיחררתי באופטימיות. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 08:55, 11 בינואר 2010 (UTC)

כדאי להכניס את התמונה שלו אצל הרבי יחד עם נתניהו [1] וכאן עוד תמונה שלו עם נתניהו מתשד"מ www.beit-chabad.net/contents.asp?aid=37291 - אז קירבו מאד ע"פ הוראת הרבי - simche

הכנסתי את התמונה הראשונה. ידוע לך, אגב, מאיזה שנה היא? התמונה השניה, לדעתי, כבר חוזרת על עצמה. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח), י' בחשוון ה'תשע"א 14:13, 18 באוקטובר 2010 (UTC)

הרחבה[עריכה]

מישהו רוצה לקחת יוזמה ולהרחיב ולעדכן את הערך?

זה ערך על אדם שאפילו בויקיפדיה רוצים עליו ערך.. רק שחסר פרטים.

יישר כוח.png כוח!

גדול מראש!--31.210.180.124 14:32, 27 בפברואר 2017 (UTC)
אדרבה, נסה את כישוריך בויקיפדיה. נראה איך תתקבל שם הסובייקטיביות המשפחתית שלך. -- ד. שטרן ∗ השמים מספרים • 15:19, א' באדר, ה'תשע"ז (27 בפבר' למניינם), ימות המשיחיחי המלך המשיח!
אולי יש מקום לנעול את הערך הזה (ועוד כמה ערכים)? שף ויתיבקאנפרענץ רום 15:54, 28 בפברואר 2017 (UTC)

דרושה עריכה, ובפרט - השמטת מילות שבח מוגזמות[עריכה]

למה הערך נראה כמו ערך פופוליסטי המנסה לדחוף בכח את מעמדו של אדם מסוים?!

כמדומני, שהיחידויות הפרטיות עדיין לא נפסקו בשנת תש"מ. גם לא ראיתי שיציינו על מישהו - זכה שהרבי יאמר לו הרבה פעמים לומר 'לחיים' על כוס מלא... (ואלו רק שתי דוגמאות). לי, לפחות, זה נראה מעט מוגזם.

יחי המלך המשיח!!!

תודה על ההערות. אכן לעיתים הכתיבה אצלנו לא מספיק אנצי' ולצערנו הוא לא היחיד, שיפרתי קצת ואתה מוזמן גם לתת יד. בנוגע לדוגמאות שנתת, ראה בערך יחידות שאכן היחידיות פסקו. וגם לגבי הלחיים, אם אכן הרבי אמר לו זאת עשרות פעמים, זה בהחלט יוצא דופן וראוי לאזכור. --שיעשיחה כ"ו באב ה'תשע"ח 22:39, 7 באוגוסט 2018 (IST)
אכן אני מסכים עם הכותב שהיו ניסוחים מוגזמים, אבל עם זאת, אין להתעלם מכך שמדובר באדם שפעל והיה קרוב לרבי גם כן באופן מוגזם. מצב הערך כרגע חיוור ודליל, ורחוק מלהיות ערך המתאר (באובייקטיביות!) את פעלו הרב.
זו הסיבה שהחזרתי את המשפט על הקירובים, שפשוט נכון ואין דרך אחרת לכתוב אותו. בנוגע ללחיים אינני יודע אם זה הענין הבולט שבקירובים, אבל כיון ששיע השאיר לא מפריע לי. בנוגע ליחידות המשפט היה כמובן טעות (יחידויות פרטיות נפסקו בתשמ"א חלקית ובתשמ"ב כליל), אלא שכעת דייקתי את העובדות - וכניסה ליחידות בתש"נ היא אכן חידוש נדיר. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 00:11, כ"ז באב ה'תשע"ח
ובלי קשר, בנוגע ליחידות - יבורך האיש שירחיב מעט את המידע הקצר והמבולבל בנוגע לסדרי היחידות בדור השביעי שבערך הנ"ל. -- קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 00:12, כ"ז באב ה'תשע"ח