שיחה:חיים סולובייצ'יק

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

עריכה[עריכה]

אין כאן שום בעיה לדעתי אחר התיקונים החדשים.--שלום 19:44, 6 בינואר 2010 (UTC)

רק תשווה לערכים אחרים ותראה הבעי'. קח לדוגמא ערך כמו, למשל אהרון רוקח מבעלזא. אם הנוכחי יראה כמוהו, נוכל לקיים 'שלום עלי נפשי'. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

הורצה להרחיב רבות ביחסים ביניהם יעיין במבואות לחלקי אגרות קודש אדמו"ר הרש"ב. במיוחד בספר "מקטוביץ' ועד ה' אייר", להרב צ' ויינמן, שזכה שהרבי שליט"א יתייחס ויעיר על הספר בנושא הנ"ל. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

רבי חיים הלוי[עריכה]

ר' חיים יקר, נכבד ונעלה! ככל הזכור לי הוסבר לי ע"י אחד העורכים כי אין מציינים בשם ערך 'הכהן', 'הלוי' וכה"ג. --בהצלחה רבה ומופלגה בשליחות היחידה, חסיד חב"ד - שוחחו עימי!

בסדר גמור. אשנה זאת. בכל אופן בגוף הערך וודאי יש מקום לזה, וידוע שרצונו של אדמו"ר שליט"א כן להדגיש זאת. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 18:32, 7 בינואר 2010 (UTC)

שלימות הערך[עריכה]

מה דעתכם, האם עכשיו הערך מושלם או לא?--שלום 19:58, 7 בינואר 2010 (UTC)

ר' שלום היקר. ערך באנציקלופדיה, לא מגיע כ"כ מהר לשלימות. אפשר להוסיף פרטים, מקורות, תמונות וכיוצ"ב. בהחלט אבל אפשר לומר שמדובר בערך רציני ומכובד. והרבה מאוד בזכותך ובזכות הערכים החדשים שאתה מוסיף במיזם. המשך שלום. אתה שלום ושמך שלום וכל אשר אתה עושה - שלום. יישר-כוח. --בהצלחה! חיים נהר ¤ (שוחח עימי) 20:01, 7 בינואר 2010 (UTC)

אי בהירות[עריכה]

לא הבנתי מה הולך בתחילת הערך, הלך לסלוצק חזר לאיפה מתי לא ברור בכלל. --Shalom 20:40, 10 בינואר 2010 (UTC)

ועדיין לא נושעתי? --Shalom 14:12, 12 בינואר 2010 (UTC)

דרך אגב, הערך ראוי לשיפור משמעותי. --Shalom 14:12, 12 בינואר 2010 (UTC)

החלק שמעצבן אותך לקוח מהויקי העברית, בערך של רבי חיים מבריסק. אם זה הקטע לדעתך לא ברור ועדיף למוחקו, אז הפה שאסר הוא הפה שהתיר, ואתה יכול למחוק אותו, אבל תיזהר לא להרוס את כל הערך. יותר קל להרוס מלבנות. --שלום 19:17, 12 בינואר 2010 (UTC)

פרט ללא מקור[עריכה]

בערך צוטט אודות ההצעה שרבי חיים יכהן כראש ישיבה בליובאוויטש, "רבי חיים התנה את קבלת התפקיד בקבלת אותו משכורת כפי שקיבל בעבר[מקור?]." דומה שהפרט הוסף על ידי חיים נהר. מה המקור? אסאך הצלחה, און א פריילעכע טאג, היום כ"ז בחשוון ה'תשע"א שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים

מומלצות[עריכה]

האם הערך מושלם ומתאים להיות מומלץ? --בברכה, שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ט"ז באייר ה'תשע"א, למניינם 19:54, 20 במאי 2011 (UTC)