שיחה:הקדוש ברוך הוא

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ההפניה נוצרה, לאחר שאחד המשתמשים יצר, השני מחק, ולאחר שלא השיב בדף השיחה שלו בנידון על סיבת המחיקה (לאחר שהוסבר לו שוב הסיבה) נוצרה ההפניה שוב. --ראשית ואחרית שלום - סוכת (שיחת) שלום 23:32, 21 במרץ 2010 (UTC)

הערך נהרס[עריכה]

ושוב לא יוכל לשמש כערך לקטגוריה "תפילה". חבל. --ענוים, הגיע זמן גאולתכם! היום י"ח באייר ה'תש"ע שָׁלוֹם - סוּכַּת (שיחת) שָׁלוֹם 18:04, 2 במאי 2010 (UTC)


מצחיקים[עריכה]

מה זה לפתוח ערך על "הקב"ה"? זה דבר מוזר. כל אדם שיש לו קצת שכל מבין כמה זה מוזר. זהו. יש כזה אחד "הקב"ה ש"שווה" ב"ה ערך בחבדפדיה. מה זה? כל דבר בעולם זה הקב"ה. ראו גם לדוגמא ההתייחסות לערכים מוזרים כאלו באתרים אחרים, כמו ויקישבה.

לא מוטב כמו שהיה קודם? - ערך אחד על המושג "הקדוש" ברוך הוא, וערך אחד על "הגדול"? --נרו יאיר 04:15, 11 ביוני 2010 (UTC)

בעיקרון צריך לערוך את כל הערכים העוסקים בקב"ה ולאחדם עם הערך אלוהים. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 10:18, 11 ביוני 2010 (UTC)

לאיזה קטג' נשייך את הקב"ה? ---בואו לעזרת ולהרחבת המשיח! חסיד חב"ד - חדר אורחים

בשלב זה קטגוריה:שמות ה'. בשבל הבא הערך יאוחד עם כינויי ה' או כיו"ב. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 08:10, 27 ביוני 2010 (UTC)

מחקתי את הערך והפכתי להפניה[עריכה]

כי תוכנו לא עסק בקב"ה (טפשי לעשות ערך כזה שאומר בעצם שאי אפשר להשיג אותו ולא שייך בו שום תואר ושום הגבלה) --שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים ה' בכסלו ה'תשע"ב, למניינם 23:55, 1 בדצמבר 2011 (UTC)

א. הרבה תוכן שנמחק כאן לא חודש בערך ההוא. לא חבל?
ב. צריך לטפל בהפניות כמו הקב"ה שמפנה להקדוש ברוך הוא והוא מפנה לידיעת הבורא ובגלל שזה הפניה כפולה זה נתקע באמצע. חסיד שוטה - בית מדרש. תשע"ב = אעשה לו עזר כנגדו. אעשה - לקב"ה, לו - צדיק, עזר - בינוני, כנגדו - רשע. י"א בכסלו ה'תשע"ב.

א. כל התוכן נמצא בערכים ידיעת הבורא ומלך מלכי המלכים.

ב. יבוצע. שָׁלוֹם - יְהוּדִים מְשׂוֹחֲחִים י"א בכסלו ה'תשע"ב, למניינם 19:35, 7 בדצמבר 2011 (UTC)

הלו?[עריכה]

ערך כל כך יסודי, ונמצא בכזה מצב! אני לא מבין למה מחקו ועוררו כל כך למחוק, יש הרבה חומר, ובעיקר: קדוש - מופלא, ברוך - המשכה, הוא - עצמות. וכו'. וכן שזה בד"כ ז"א, ושהוא הממשיך למלכות וכו' וכו'. (לתשומת לב כותב הערך..) • כתית למאורבית הבד 21:10, 7 בספטמבר 2016 (UTC)

קודם כל אתה מוזמן לכתוב את הביאור שידוע לך, אני יודע אמנם הרבה, אבל לא הכל... חיוך.jpg . הנושא השני שאתה מזכיר דווקא מוזכר בערך בהרחבה. --שָׁלוֹם - חַסִידִִים מְשׂוֹחֲחִים ד' באלול ה'תשע"ו, למניינם 21:13, 7 בספטמבר 2016 (UTC)
כרגע אין לי זמן (אני באמצע מעמד הברכות והקללות), אבל עיין בערכים שכתבתי קדוש קדוש קדוש וברוך כבוד ה' ממקומו (ואולי גם ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד) • כתית למאורבית הבד 21:22, 7 בספטמבר 2016 (UTC)