שיחה:בית חב"ד

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יש כאן בדיחה. תחת הכותרת 'בתי חב"ד שונים' אנשים הכניסו פרטים על בתי חב"ד פרטיים. מתוך אלפים מופיעים שם 5-6 בתי חב"ד. כמו כן בקישורים יש קישור לאיזה שתי אתרים של בתי חב"ד. זה פשוט לא המקום. אם זה המקום למה רק חמש שש מתוך מאות? המצב הנתון הוא בדיחה ועדיף להסיר לגמרי

הכוונה הייתה להביא בתי חב"ד ייחודים. הוצב תבנית "ערך חסר". --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 19:44, 2 במאי 2010 (UTC)

כנראה לא נכנסת לערך. תגיד מה ההסבר המפורט על מכבים רעות קשור לבתי חב"ד יחודיים? כמו כן בית חב"ד מדריד ושאר הבתי חב"ד שם עונים לתואר הזה? מאוד מוזר שבערך כללי יכנסו לכאלה פרטים. קבל את התיאור על מכבים: "היישוב מכבים הינו ישוב קהילתי בחבל מודיעין. הוקם ע"י מכב"י העולמי בשנת תשמ"ו (1988). היישוב רעות הוא ישוב קהילתי לאנשי צבא הקבע, הוקם בסמוך למושב מכבים, ע"י משרד הבטחון, בשנת תשנ"א (1991). ה"מועצה מקומית מכבים-רעות" החלה לפעול משנת תשנ"ה (1995), עת התקיימו בחירות למועצה המקומית, עד לשנת תשס"ה (2005), בה אוחדה עם העיר מודיעין וכיום הפכה להיות "רובע קהילתי מכבים-רעות" בתוך העיר מודיעין. "

מה הקשר? את מי זה מעניין? צריך לדעתי להוריד את כל הקטע הזה של 'בתי חב"ד שונים'. מיותר. כמו כן ההמשך בקישורים חיצוניים כתבה על בית חב"ד וטה קנל. מה הקשר לכאן? אין לדבר סוף. זה לא מיועד לבמה לכל בית חב"ד פרטי. והלאה: קישורים חיצוניים: זהו? לחב"ד יש שתי אתרים? בית חב"ד רמת ישי... אם זה לא בדיחה אז מה זה?

צודק בהחלט. ביצעתי שינוי נוסף. הינך מוזמן להרחיב ולשפץ את הערך. אולי כדאי לפתוח מיזם על בתי חב"ד בעולם ולהעביר לשם את המידע. --חיים נהר ¤ (שׂיג ושׂיח) 15:04, 5 במאי 2010 (UTC)

שיפוץ[עריכה]

הערך דורש שיפוץ דחוף! | נכתב בשעה 02:55 ע"י חבר - היום, כ"ד באב ה'תש"ף (תש"פ) מגיע משיח.