משתמש:שלום/ארכיון 14

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש


ניתל[עריכה]

נראה הדבר, כי מעלתו אינו מחוששי הוספת חיות בקליפה זו, והפליאני במאוד.. ובין כך, אולי יחפוץ כת"ר שליט"א להשית ידו על הערך גזירת אנטיוכוס או על מרד החשמונאים.. בברכת א פריילאכן חנוכה און הצלחה רבה ומופלגה ומשיח נאו • כתית למאורבית הבד 03:06, כ"ה בכסלו, ה'תשע"ז (25 בדצמ' למניינם), ימות המשיח

אפשר לדון לכף זכות בכמה אופנים ואשאיר זאת לכבודו, כן גם את שאר המטלות הנכבדות קריצה.jpg --שלום - עליכם כ"ה בכסלו ה'תשע"ז, למניינם 03:28, 25 בדצמבר 2016 (UTC)

גירסא יציבה[עריכה]

הגירסא היציבה בערך שהגנת היא עם תבנית חשיבות, הינך מתבקש להחזירה. שף ויתיבקאנפרענץ רום 15:22, 24 בינואר 2017 (UTC)

טעות בידך. תבנית חשיבות יש לה כללים משלה. היא עומדת בערך שבוע ואחר כך אם יש תומך אחד היא מוסרת. אם הענין חשוב לך כ"כ, תשיג הסכמות של עורכים נוספים למחיקה, ואם יהיה לך רוב בולט אני אמחוק את הערך. --שלום - עליכם כ"ו בטבת ה'תשע"ז, למניינם 15:24, 24 בינואר 2017 (UTC)
אין לי עניין כלל בערך ההוא, אבל באמת מפליא אותי איפה ראית את הכלל הזה בנוגע לתבנית חשיבות, כלל שבעיני לא הגיוני, אם ישנם כמה/רוב שלא השתכנעו שהערך חשוב, מדוע שאחד(!) יהיה נגד רבים להוריד את התבנית?? ואם לדעתך כך אמור להיות יש לפתוח על כך דיון בתבנית:חשיבות.--הנחה - שיחה 15:28, 24 בינואר 2017 (UTC)
מעולם לא התקיים דיון אם להטמיע כאן את תבנית החשיבות וכלליה. אבל אם כבר לוקחים את הכללים מויקיפדיה, אז עד הסוף. לא אמרתי ש1 מספיק כנגד רבים, רק שצריך רוב בולט למחוק ערך, כל עוד יש 1 התומך בערך. רוב של 3 כנגד 2 בדיון מעולם לא היווה רוב כדי למחוק ערך, לא בויקיפדיה ולא בחב"דפדיה אלא אם כן התקיימה הצבעה רשמית. אגב בנידון דידן יש 3 מול 3. --שלום - עליכם כ"ו בטבת ה'תשע"ז, למניינם 15:31, 24 בינואר 2017 (UTC)

אינך יכול לצפות ליותר מזה כאשר יש רק 5 משתמשים פעילים!‏ שף ויתיבקאנפרענץ רום 15:38, 24 בינואר 2017 (UTC)

אתה זה שהחלטת לקחת את הכללים מויקיפדיה. עכ"פ הניסיון הראה שגם במקום שכן התקיימה הצבעה אינך רואה את עצמך מחוייב לדעת הרוב. חב"דפדיה אינה שלך, היא של כולנו. אינך יכול להשתמש בכלים שניתנו לך על מנת לכפות את דעתך על כולם ('קבלו דעתי'). שף ויתיבקאנפרענץ רום 16:09, 24 בינואר 2017 (UTC)

היכן ההצבעה? הדיון בדף השיחה?שלום - עליכם כ"ו בטבת ה'תשע"ז, למניינם 17:28, 24 בינואר 2017 (UTC)

ארכוב[עריכה]

ראשית כל יישר כח על מחיקת הערך. הייתי באמצע להעביר הדיונים שבאמצע אלא שמטלפון נוקיה 208 הכל עובד באופן איטי יותר (בעיקרון הייתי שמח לו אתה תארכב, לי זה פשוט ‏pain in the neck‏ באתי רק לבאר את מעשיי). שף ויתיבקאנפרענץ רום 12:36, 26 בינואר 2017 (UTC)

הדרך לארכב היא על ידי גזירת הקטעים הישנים לארכיון, ולא על ידי העברת הדף, מכיון שאז עובר אוטומטית כל התבניות של אולם הדיונים וגם כל הדיונים כולל החדשים. --שלום - עליכם כ"ח בטבת ה'תשע"ז, למניינם 12:49, 26 בינואר 2017 (UTC)

אין שום מניעה להעביר גם את התבניות (הייתי באמצע לעשות זאת אך כנ"ל הטלפון שלי איטי). שף ויתיבקאנפרענץ רום 12:57, 26 בינואר 2017 (UTC)

בקשה קלה[עריכה]

האפשר לבקש החלפת "איראן" ב"איראן"? (ואלי גם "אירן")? יישר כח. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 08:14, כ"ו בשבט ה'תשע"ז

בוצע בוצע שלום - עליכם ב' באדר ה'תשע"ז, למניינם 04:19, 28 בפברואר 2017 (UTC)

הבוטים[עריכה]

אם אפשר להוסיף בבקשה את {{תבנית:בוט}}--מתכנת - שיחה - לפניות בענינים טכניים: דף הפניות אלי 16:07, 27 בפברואר 2017 (UTC)

תודה על הרעיון. שלום - עליכם ב' באדר ה'תשע"ז, למניינם 04:19, 28 בפברואר 2017 (UTC)

אישורי ספאם[עריכה]

אנא במטותא וברחמיך הרבים אשר נא לי בבקשה את תחנוני למפעילי מערכת...קריצה.jpg יא ניסן קרב ובא ועדיין אין הקישורים הראויים לתת לה מבית המלך.--הנחה - שיחה 13:34, 29 במרץ 2017 (UTC)

פתחתי את המסנן למספר שעות מוגבל. אנא הודיע לי כשאתה מסיים להכניס את כל הקישורים שברצונך. --שלום - עליכם ב' בניסן ה'תשע"ז, למניינם 17:16, 29 במרץ 2017 (UTC)
התכוונתי סה"כ לבקשתי בדף הבקשות, בכל אופן עתה סיימתי, תודה.--הנחה - שיחה 06:12, 30 במרץ 2017 (UTC)

בובות קש??!![עריכה]

בקשר להחלטותיך הנחרצות בקשר ל'בובות קש' ע"פ דרכים "מאחורי הקלעים":

ישנם דברים שאני מוכרח לומר לך. אם מספר משתמשים, משתמשים באותו מחשב\אינטרנט - זה ממש לא אומר שהם בובות קש!

ייתכן שהם מספר אנשים שונים (ואולי חברים\קרובים), אך לכל אחד יש את דמותו ואת דעותיו וזכותו המליאה להגיב ולערוך באתר זה!!

מחכה לתשובה כנה.--141.226.182.141 17:55, 1 באפריל 2017 (UTC)

(הנ"ל הוא בקשר להצבעה בערך סניף צ"ה מגדל העמק)

אוהו, בין הזמנים התחיל...

בכל מקרה, אין זכות הצבעה למשתמשים לא פעילים -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.

הכל יתכן. למעשה התופעה של משתמשים לא פעילים, ככל הנראה בני משפחה אחת או קבוצה אחת שאין להם ענין מיוחד בחב"דפדיה מלבד פרסום ערכי משפחתם, העורכים הודעות בודדות מדי שנה, ובאים בהמוניהם רק להצבעות הנוגעות למשפחתם, היא תופעה פסולה שאין בינה חילוק גדול לבין בודד המפעיל מספר חשבונות (מה שיותר סביר). למעשה אין כל חילוק מעשי, אם אותו בודד בעצם פותח מספר חשבונות לבני משפחתו, ומבקש מהם ללחוץ על מקשי המחשב כשזה נוגע לאיזו הצבעה משפחתית, הצד השווה שבהם שמדובר בפעילות שלא נועדה לתרום לחב"ד פדיה, אלא להשתמש בחב"דפדיה וערכיה כקורדום לחפור בו, ולהטריד את עורכיה מבלי הפסקה במשך 365 ימים בשנה. בלאו הכי, כמו שאמר קודמי, אין זכות הצבעה למשתמשים לא פעילים ואין כל נ"מ בכל הצבעות אלו. --שלום - עליכם ו' בניסן ה'תשע"ז, למניינם 06:45, 2 באפריל 2017 (UTC)

'קרייזי אבאוט משיח' חולק עליך וטוען שגם משתמשים לא פעילים יכולים להצביע (שאם לא יהיו רק 4\5 מצביעים) ולכן ד.ר. גם הצביע וקיבלת את הצבעתו אע"פ שכתבת שאינו פעיל..--37.46.39.231 13:51, 2 באפריל 2017 (UTC)

עדיין לא הוחלט סופית אם מקבלים את הצבעתו (ההכרעה הסופית שייכת למפעילי מערכת, במקום שאין כללים ברורים). מה שברור הוא שאין כל סיכוי שבעולם שמשתמש בעל 10 עריכות, הצבעתו תתקבל (בשונה ממשתמש ד. ר. שבעצם ערך עריכות רבות בחב"דפדיה, רק שלאחרונה אינו פעיל). מה שנוגע גם למשתמש "יחי מלכינו לעד". שלום - עליכם ו' בניסן ה'תשע"ז, למניינם 17:09, 2 באפריל 2017 (UTC)

שלום, קבל עצה מידיד ופשוט תתעלם מהם. כשיראו שכל עריכה שלהם משוחזרת מיידית, ואף אחד אינו מעוניין להתדיין איתם, תקוותי שיתנדפו מפה. בנוסף, אני מבקש להחליף את מנדל במענדל כנדרש ע"פ כללי הכתיב. שף ויתיבקאנפרענץ רום 18:15, 2 באפריל 2017 (UTC)

היה על זה (מענדל) המון דיונים, ולא היתה הסכמה. על איזה ערך כוונתך כעת? שלום - עליכם ו' בניסן ה'תשע"ז, למניינם 18:17, 2 באפריל 2017 (UTC)

על מה בכלל ההצבעה?? רציתי לברר את מה שכבר הוזכר בדף השיחה של הערך הנ"ל. ישנם ערכים (אני מקווה שתודה לי; מצויינים בשיחה שם חלקם) שהם קצרים ומוזרים הרבה יותר ולמרות זאת אין עליהם שום הצבעה או פקפוק קל.

אתה לא חושב שזה משהו מגמתי גם (ואני מדגיש 'גם', כי אני רואה שישנה מגמתיות גם מצד הפוך) מהצד השני??? על עניני משיח וכדו'??

תחשבו בעצמכם. אם כל כך הרבה עורכים הצביעו בעד מחיקת הערך, ומדובר בעורכים 'שאין להם כל נגיעה או מגמה כנגד הארגונים שלכם, אז כנראה שהם צודקים, או שהפעילות שלכם כאן בשנה האחרונה היתה מוגזמת ואובסיסית באופן שגרמה לעורך או שניים שלא היה להם נגיעה כנגד ארגונכם - לרצות למחוק את הערכים שגורמים לנו לשרוף כ"כ הרבה זמן מיותר, או שכל התשובות נכונות. אני מציע לכם להוריד פרופיל באתר, ולהתרכז בשליחות האמיתית - קירוב ביאת המשיח (מה שלא עושים דרך מלחמות בלתי פוסקות כאן באתר). שלום - עליכם ו' בניסן ה'תשע"ז, למניינם 19:05, 2 באפריל 2017 (UTC)
א. לעורכים 'שף' ו'כתית' (למשל) אני יודע שדעתם מגמתית נגד משיח וכו' (כן תוכל לראות זאת בעריכותיהם ובהשתתפותם בהצבעות הרבות..).

ב. ברור שאינם צודקים ע"פ ההוכחות דלעיל (ערכים אחרים שאינם חשובים בהחלט - אין עליהם כל פקפוק). ג. אם תבדוק היטב - תראה שמרבית העריכות שלנו, היו על שחזור מעריכותיהם של העורכים הנ"ל בעיקר. אך סתם כך בקושי פעלנו באתר בקשר לארגון זה או משפחה.--37.46.39.231 19:26, 4 באפריל 2017 (UTC)

אשרי מי שחושדין אותו במה שאין בו... אני נהנה לראות שהצבעתי נגד משיח! (שקר וכזב!!).. אגב, כדאי שתכתוב באופן ברור מה הקשר בינכם לבין הנושא הנ"ל, ולו מהסיבה הפשוטה, מהי הלהיטות הגדולה שלכם להנצחת דרך פוליטית באמצעות האתר לשכתוב היסטוריה? אנו בחב"דפדיה אמונים על השקעה בתורת ודברי הרב, כמה ערכי חסידות תרמתם למיזם, או שאתם דואגים לכבוד המשפחה... בושה וחרפה! • כתית למאורבית הבד 07:25, ט' בניסן, ה'תשע"ז (5 באפר' למניינם), ימות המשיח

'והלוואי'.. מעקב קטן ב"תרומות" שלך ([1]) יוכיח. הקשר פשוט (ואקווה מאוד שבשכלך המצומצם תבין..): תנועת הנוער צבאות בארה"ק בכלל וסניף מגדל העמק בפרט - מפיצים את בשורת הגאולה והגואל, ללא שום מסכות!! במילא, מנסים אנשים מסויימים (ואתה בתוכם!) שהדברים אינם מתאימים ל"כבוד" המדומה שלהם ולכספם, למחוק ר"ל את קיום פעילות ארגונים אלה (על ידי איומים על אנשים, ביטול אפשרויות פרסום הפעילות, פרסומי שקר וכו'). ואנו באנו, לכבודו של כ"ק אד"ש מה"מ, לא לתת לאנשים אלו להרוס את ה'מוסדות' של הרבי! וע"כ אנו מפרסמים על הפעילות במקומות האפשריים (כהוראת הרבי - 'ואע"פ אז ער ווערן א ציבעל' וד"ל) ובפרט באתר זה - שבחיפוש על הארגון בד"כ מופיע ראשון. (והבושה וכו' {כי רבים הם וא"א לפורטם} שצריכה להיות לך, היא כה גדולה, שאתה מעיז למחוק עובדות!!). בברכה ש'יתמו חטאים ולא חוטאים' ו'את רוח הטומאה אעביר מן הארץ'.--37.46.39.231 18:06, 5 באפריל 2017 (UTC)

לכבוד האנונימי היקר: על אף שאני בדיעה שיש להתעלם ממך ומדכוותך, הרי מכיון שמשתמשים אחרים אינם סבורים כמוני לא אתאפק מלומר גם את דעתי.
הטענה שאנחנו רוצים למחוק את פעילות הסניף בשל זה שהיא עוסקת בפירסום בשורת הגאולה היא פשוט פאתטית כאילו שמלבד זאת הערך הוא פשוט נפלא ואין שום סיבה למוחקו (בעצם, למה שלא יהיה ערך מומלץ?). הרי מגוחך לומר שקרייזי אבאוט משיח או יעקב בן שמואל יש להם ענין נגד משיח. אגב, אותם מלחמות על ידי אותם אנשים שפעלו למחיקת ערכי משפחתך, נעשו על מנת למחוק משפיע בישיבה בלוד, כך שברור שאין זה קשור למשיחיסטים אנטים.
עוד יותר פאתטי זה שאתם משכנעים את עצמכם שפעילותכם באתר נועדה להגן על כבוד הרבי ועל פירסום בשורתו, זה מזכיר לי את דברי הרב עופר שהיה שר "הרבי שליט"א, מלך המשיח, אין כמוני בעולם" וד"ל. לדעתי יותר חמור מכל הנזק שעשיתם באתר, זה מה שאתה עושה כרגע כשהינך מנסה להשתמש ברבי כקרדום לחפור בו להאדרת משפחתך, ולחפור לשאר העורכים.
עם זאת, אינני מסכים עם כתית שמחק את אביך מתוך רשימת אנשי מגדל העמק (אף שיש מקום לזה כדי ללמד את האנונימי לקח), ואם יש יותר בולטים ממנו הינך מוזמן להוסיף.
סליחה על הבוטות, אולם אני מבקש שתתנדפו לכם מאתרנו ולא תטרידו את אלו שבאמת מנסים לשפר את האתר. בנוסף, אני מבקש להחליף את מנדל במענדל כנדרש ע"פ כללי הכתיב. שף ויתיבקאנפרענץ רום 19:03, 5 באפריל 2017 (UTC)
אגב, יותר מכל נהנתי לקרוא שהסיבה שאני כביכול יוצא נגד ענייני משיח כי זה נוגע לי בכספי, אשמח אם תודיעני באיזה בנק אוכל לקבל את הכסף. בנוסף, אני מבקש להחליף את מנדל במענדל כנדרש ע"פ כללי הכתיב. שף ויתיבקאנפרענץ רום 21:24, 5 באפריל 2017 (UTC)
'עיקוב' - מילה חדשה בעברית! שירותי היחצנות שלכם לא משהו, תנסו משהו אחר, אולי תלך ללמוד מנהל עסקים..
איך שלא יהיה, קדחנותכם ודאי באה מצד סיבות ממוניות, ואכמ"ל וד"ל.
לא איימתי עליך, רק הודעתי לך שאתר זה נועד לפרסום תורתו של משיח והמסתעף, ואינו אתר המשפחה של משפחת זלמנוב - מיידנצ'יק!!!
בברכת חג הפסח כשר ושמח, ובאיחולי מזל טוב לעט"ר המשיח שליט"א • כתית למאורבית הבד 07:22, י' בניסן, ה'תשע"ז (6 באפר' למניינם), ימות המשיח
מר 'שף': כל הפסקה 'והלוואי' נועדה עבור מר 'כתית' (ועל ראש הגנב בוער הכובע). ובמילא התשובה על הכסף.
מר 'כתית': אין לך שום תשובה אמיתית מלבד תיקון דיקדוקי...! אין מנוס האמת צפה!! ובקשר לכסף - כמו תמיד מדבר באוויר ללא שום מהימנות.. ואכ"מ כלל וד"ל..! בנוגע לאיום - איימת ועוד איך (במגוון רחב ואכ"מ..) ודובר גם על אנשים נוספים ('ואתה בתוכם' - הסבר למתקשים: אתה נוסף על העיקר..) ואין לפרט שמותם כלל מחמת קדושת המקום והזמן.. בנוגע למשפחה - נראה ששוב אתה חסר הבנה בסיסית..! תקרא את הפסקה הקודמת ואקווה שתבין!!--37.46.39.231 15:23, 6 באפריל 2017 (UTC)
אתה מבלבל במוח, וחבל באמת על זמני לנהל עם (...) שכמוך ויכוחים! באמת כדאי שתנצל את הזמן שלך לנושאים לימודיים! • כתית למאורבית הבד 18:09, י' בניסן, ה'תשע"ז (6 באפר' למניינם), ימות המשיח

אלו התגובות שלך באופן סידרתי.. התקפות, מילים קשות ועוד. בד"כ לא תענה על מה שמסבירים..!--37.46.39.231 06:25, 7 באפריל 2017 (UTC)