משיח קמפיין

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

משיח קמפיין הוא ארגון לזכות השליח הרב זלמן הכהן אבעלסקי, מראשוני מפיצי זהות משיח, על מנת לפעול בלימוד והפצת בשורת הגאולה וביאת המשיח וזהותו של הרבי מליובאוויטש כמשיח צדקנו. הארגון מפיק פרסומים, קמפינים ושילוט בכל השפות, ומכתבים תורניים בזהות משיח על פי התורה.

היסטוריה[עריכה]

מני שנות היו"דים, מפיץ החסיד ר' זלמן אבעלסקי, את הנלמד מהמאמר הראשון של הרבי "באתי לגני", ועל זהותו של הרבי כמשיח צדקנו, הבא לגאול את עם ישראל, מני אז עשרות בשנים במגוון הרצאות שיעורים וסמינרים מפיץ השליח נושא זה באופן חד ברור ורוהט, מני אז תכתובות עם גדולי עולם ורבנים ראשיים עורך תדיר השליח הרב אבעלסקי בדבר היות הרבי "יחיד בדור", ומקורות על פי התורה על זהותו כמלך המשיח, ממדרשי חז"ל והתלמוד. השליח הרב אבעלסקי האיץ בנכדו מנחם מענדל זלמנוב לפרסם את מכתביו בכל העולם ולעורר תגבור בנושא משיח, מני אז בשנת ה'תשס"ח הוקם באופן רשמי הארגון משיח קמפיין, בשנות העי"ן, צובר הארגון תאוצאה גם לתחום הפרסום חוצות, מעבר לשפה הרוסית, גם בשפה העברית, תוך עריכת קמפיינים ולימוד גאולה ומשיח יומי.

מפעולות הארגון[עריכה]

  • מחלקת גדולי תורה - שיגור מכתבים תורנים לרבנים ובני תורה בדבר זהות משיח.
  • מרכז פרסום הבשורה - הוצאת והפקת ריבוי שלטים וקמפיינים ברחבי הארץ וברחבי תבל.
  • מיזם קבלת המלכות - הפקת חומרי עזר לדוכני והחתמת קבלת המלכות, במגוון שפות.
  • גאולה ומשיח יומי - הפקת לימוד יומי בגאולה ומשיח והפצתו ברשתות המדיה.
  • הוצאה לאור - הפקת פלריים, חוברות, ספרונים, המביאים בצורה קולחת את אמונת עם ישראל בכל הדורות.


משיח בכל תחום[עריכה]

לקראת התהלוכות של ל"ג בעומר הופקו על ידי משיח קמפיין שלטי במה ומצעד לתהלוכות לל"ג בעומר, בשיתוף ניידות חב"ד בארץ הקודש, ו'משיח קמפיין', שלטי שנים עשר הפסוקים, ושלטי הווי למבצעי המצוות חדורים בבשורת הגאולה, והעונקו ללא תשלום לשלוחי המלך לסיוע בתהלוכות, כמו כן הופקו סמלי איכות של "אנו רוצים משיח עכשיו" במגוון שפות, בעיצוב סמוך ודומה לאשר הוצב אצל הרבי ב'פאראד'.


הפקות[עריכה]הערות שוליים