חב"דפדיה:שדרוג

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ב"ה, חב"דפדיה עברה שדרוג לגרסה החדשה. בדף הזה יש מידע על השינויים שחלו בעקבות השדרוג, והדברים החדשים. בדף השיחה ניתן לכתוב על בעיות שיש כעת.

יומן שינויים[עריכה]

 • תצוגה למכשירים ניידים הוחזרה
 • סוגי הקצים המותרים להעלאה עודכנו
 • הקישור עזרה שבתפריט הצד תוקן
 • ניתן לשנות שמות משתמשים
 • ניתן למחוק משתמשים באמצעות מיזוגם למשתמש:חשבון ספאם מרכזי
 • הדרישה לפתור תרגילים בהוספת קישור חיצוני לערך עודכנה לרק לאנונימיים.
 • מערכת ההודעות חזרה
 • נוספה אפשרות לשלוח למשתמש תודה על עריכה (לא דרך דף השיחה אלא על ידי מערכת ההודעות)
 • הגדרת ההרשאות חזרה
 • ההגדרה שכל דף שנערך יתווסף לרשימת המעקב סומנה כמבוטלת בברירת מחדל
 • נוסף סרגל הגרסאות בדפי ההבדל
 • רשימת התקצירים האוטומטית חזרה
 • בדיקת כתובת הIP הוחזרה

חתימות.[עריכה]

הכפתור המאפשר חתימה מהירה של שם המשתמש נעדר מחב"דפדיה:אולם דיונים חב"דפדיה:בקשות טכניות, חב"דפדיה:פיתוח התשתית כמו גם מדף זה, (ואולי גם מעוד דפים כיו"ב, שאינם מוגדרים אוטומטית כדפי שיחה). ובהזדמנות זו, אולי יש אפשרות להעתיק את ממשק העריכה מויקיפדיה, הכפתורים המוצגים אצלנו כרגע משדרים מראה מיושן של אתרים מלפני 20 שנה, ובכלל שם זה מסודר הרבה יותר מוצלח, הדגשה על הכפתורים החשובים, וגישה לכל שאר האפשרויות באמצעות 'מתקדם'. שיעשיחה י"ז באדר ה'תשע"ח 06:35, 4 במרץ 2018 (UTC)

 1. אני מוסיף את זה בכל הדפים (גם שהם לא שיחות שלא מוגדרות) שזה מה שהצלחתי.
 2. ניסיתי ולא הצלחתי. אולי תבקש משי סלומון. קוראים לזה VisualEditor.--Men770 - שיחה. כעת,י"ז באדר ה'תשע"ח, 17:29 מגיע משיח! יחי המלך!
לגבי 2. אני לא מדבר על העורך החזותי, אני מדבר על ממשק ההעריכה הרגיל שלהם שמקביל למה שיש אצלנו אבל הרבה יותר נח ויפה (חלק ממנו ניתן לראות בתמונה זו. שיעשיחה ב' בניסן ה'תשע"ח 21:37, 18 במרץ 2018 (UTC)

2. ניתן להפעיל את הסרגל בהעדפות,בכרטיסיה עריכה, במקטע חלונית עריכה, בתיבת הסימון 'הפעלת סרגל העריכה המשופר'.--Men770 - שיחה - מייל . כעת,י"ג בסיוון ה'תשע"ח, 16:02 מגיע משיח! יחי המלך!

סוגי קבצים מותרים[עריכה]

בשדרוג, שוחזרה ברירת המחדל, שמאפשרת העלאה מתוך רשימת סוגי קבצים מצומצמת מאוד. צריך להוסיף לאפשרויות סוגי הקבצים המותרים להעלאה לפחות את הסוגים הבאים PDF, MP3, MP4. יש"כ. זה אגב, בצוע כבר בעבר, אולי תוכל לראות לפי התרומות שלו באותה תקופה מה הוא שינה, או שזה משהו שהוא ביצע ישירות במערכת ולא דרך חשבון המשתמש. שיעשיחה י"ז באדר ה'תשע"ח 07:32, 4 במרץ 2018 (UTC)

טופל טופל על ידי MEN. שיעשיחה ב' בניסן ה'תשע"ח 21:29, 18 במרץ 2018 (UTC)

מערכת הודעות[עריכה]

להחזיר את כלי ההודעה שמעדכן המשתמש על הודעות חדשות, שחזורים וכו'. טופל בעבר כנ"ל ואולי יסייע לעקוב אחר השינוי שעשה. בפסקה האחרונה שבעמוד כאן. שיעשיחה י"ז באדר ה'תשע"ח 07:32, 4 במרץ 2018 (UTC)

טופל טופל על ידי MEN. שיעשיחה ב' בניסן ה'תשע"ח 21:29, 18 במרץ 2018 (UTC)

דף שינוי שם[עריכה]

לא כל כך מפריע, אבל כשלוחצים על שינוי שם, של כל דף שהוא, ומגיעים לדף 'העברת ...' מופיעה בבדף שורה המועתקת בזה להלן:

   document.getElementById('wpLeaveRedirect').checked=false;

שיעשיחה י"ז באדר ה'תשע"ח 23:15, 4 במרץ 2018 (UTC)

עזרה[עריכה]

הקישור ל'עזרה' שבסרגל הצד מימין, מתחת לסמל חב"דפדיה, מקשר לעזרה של מדיה ויקי, במקום לעזרה שלנו עזרה:תפריט ראשי שיעשיחה י"ח באדר ה'תשע"ח 06:16, 5 במרץ 2018 (UTC)

טופל טופל על ידי MEN. שיעשיחה ב' בניסן ה'תשע"ח 21:29, 18 במרץ 2018 (UTC)

ססטיסטיקות[עריכה]

הסטטיסטיקות נעלמו ולא ניתן לראות את מספר הצופים בכל דף, נתון שמשליך רבות על היוקרה של האתר, כמו גם על המרץ של התורמים היקרים. שיעשיחה ב' בניסן ה'תשע"ח 21:39, 18 במרץ 2018 (UTC)

@שיע.ק: זה דבר שבשבילו ניאלץ לפנות לקרן ויקימדיה שכן מה שהיה קודם הוסר לחלוטין לפני כמה גרסאות וקרן ויקימדיה משתמשים במשהו שמשתמשיהם פיתחו וזה עובד רק במיזמי קרן ויקימדיה ואם אנחנו רוצים את זה אנחנו צריכים לבקש מקרן ויקימדיה שיוסיפו בכלי הזה גם את חב"דפדיה כמיזם תקין. הכלי (שם הכלי הוא pageviews)--Men770 - שיחה - מייל. כעת,י"ב בניסן ה'תשע"ח, 11:11 מגיע משיח! יחי המלך!

גאדג'טים[עריכה]

הגאדג'טים הבאים לא עובדים

 • שיחת מדיה ויקי:Gadget-HotCat
 • שיחת מדיה ויקי:Gadget-Cat-a-lot
 • popup - פופאפ המציג בהצפת העכבר מעל קישור פנימי מידע על הקישור שיעשיחה ב' בניסן ה'תשע"ח 21:49, 18 במרץ 2018 (UTC)
הפופאפ עובד אצלי.--Men770 - שיחה - מייל. כעת,י"ב בניסן ה'תשע"ח, 11:13 מגיע משיח! יחי המלך!
לא עובד אצלי הגאדג'ט hotcat. השתיים האחרים עובדים. בברכת הגאולה השלמה -- חלוקת דולרים מאחדת את העם * פינת החי * 04:50, י"ג בניסן, ה'תשע"ח (29 במרץ למניינם), ימות המשיח
כרגע הפופאפ עובד אצלי. מה שלא עובד זה שני האלו שקשורים לקטגוריות HotCat, Cat-a-lot. שיעשיחה כ"ז בניסן ה'תשע"ח 23:57, 12 באפריל 2018 (IST)