חב"דפדיה:ערכים מומלצים/רשימת המתנה

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


מיזם ערכים מומלצים קריטריונים רשימת המתנה (ביקורת עמיתים) דיונים והצבעות

כשלב ראשון להמלצה על ערך או להסרת המלצה קיימת יש להציגו בדף זה, וזאת על מנת לתת תקופה בת שבוע למשתמשים כדי לערוך שיפורים בערך ולהעיר עליו הערות בדף השיחה שלו. הערכים יוצגו במשך כשבוע, ללא דיון והצבעה כאן, אך ניתן ואף רצוי להעיר הערות בדף השיחה של הערכים. ערכים שיהיו בשלים להצבעה יועברו כעבור שבוע או יותר, על ידי חב"דניק (שיחה) בלבד, לדיון ולהצבעה. לפני הוספת ערך לכאן, יש לעיין בקריטריונים לקביעת ערך מומלץ.

ניתן להוסיף בדף, גם ערכים שכתבתם בעצמכם, אך יש לציין את חלקכם בערך. אם אתם כתבתם את הערך קולכם לא ייחשב בהצבעה, ובכל מקרה דרושים שלושה תומכים ורוב של 60% על מנת שהערך יהפוך למומלץ.

יש לסמן דפי שיחה של ערכים שמועמדים לערך מומלץ בתבנית {{מועמד לערך מומלץ}}.

הבהרה: כאן לא מתבצעת הצבעה לגבי הערכים. הם רק מוצגים לעיונה של הקהילה, ואילו ההצבעה מתקיימת בדף "דיונים" שבוע לפחות לאחר הצעת הערך כאן.

ערכים מועמדים[עריכה]

הרבי[עריכה]

ב"ה לאחר עבודה ראשונית, וחלק מתוכנית להמלצת כל ערכי רבו"נ, לדעתי הערך אכן צריך להיות מומלץ, נשמח להערות ותיקונים. מתייג את חב"דפדים פעילים ‎‏ חלוקת קונטרסים, שיע.ק ואת ידידי קרייזי אבאוט משיח, וכמובן את כל המשתמשים הוותיקים והטובים. נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 10:05, כ"ג בשבט, ה'תשפ"א, 5 בפבר' למניינם.

מבלי להיכנס לפרטים הטכניים בערך, יש בעייה בכך ערך יהיה מומלץ, וזאת משום שכרגע הערך עשוי מהמון פסקאות, ומי שינסה לקבל בערך הזה את המידע על הרבי, לא יקבל כל כך משום שהערך מפנה אותו לערך אחר, כך שבמקרה הזה הערך על הרבי הוא לא ערך, הוא אוסף של המון ערכים שהתקבצו לערך אחד שמואל חייםשיחה 19:47, 6 בפברואר 2021 (UTC)
יורשה לי להעלות טיעון הנראה לדעתי. בין הערכים המומלצים לא אמורים להיכלל הערכים על רבותינו נשיאינו, זאת מפני שהם ערכי יסוד. טווח הערכים המומלצים אמור להיות בין אלו שמעבר להם, העוסקים אודות תחומים ממוקדים וספציפים יותר (על מנת לחדד את הכוונה - כשם שהערך על האתר עצמו לא יהיה מומלץ). זו רק דעתי, ותן לחכם ויחכם עוד.--טאפרו דא פלאחו - שיחה, 19:58, כ"ד בשבט, ה'תשפ"א 19:58, 6 בפברואר 2021 (UTC)
אכן, לדעתי יש לשקול למחוק את הערכים האלו ולהוסיף אותם לערך עצמו במלואם. הרעיון של הערך כמומלץ מגיע מרשימת ערכים פוטנציאליים. בהצלחה נכתב על ידי פולע (שיחה) בשעה 09:34, כ"ה בשבט, ה'תשפ"א, 7 בפבר' למניינם.
ראה את סוף השיחה שם ●  חלוקת קונטרסיםשיחהיחי המלך המשיח • 10:17 • כ"ה בשבט ה'תשפ"א