חב"דפדיה:מיזמי חב"דפדיה/10 לרגל עשור

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
מיזם זה בוטל

הסיבה: לא התנדבו מספיק חב"דפדים


מיזם 10 לרגל עשור הוא מיזם להמלצת עשרה ערכים לרגל העשור של חב"דפדיה. מטרת המיזם היא להעמיד עשרה ערכים מומלצים עד חודש מפתיחת המיזם. המיזם אינו כתיבת עשרה ערכים מומלצים, אלא בחירת, שדרוג ווהמלצת עשרה ערכים טובים וערוכים שנדרשים רק לתיקונים קלים (לדוגמה: שלמות הארץ).

פרטי המיזם[עריכה]

  • המיזם יחולק לשתי שלבים - שבועיים לכל שלב. בכל שלב נעבוד במקביל על חמישה ערכים מחמישה נושאים שונים. על הערכים להיות מלאים, מקיפים ומרכזיים מהנושאים - גאומ"ש, מושג בתורת החסידות, אישים (מתחיל מרבותינו נשיאינו), מבצעים ועוד נושא מתחלף (ניגון,ספר,מאורע וכו').
  • המיזם יערך בחמישה ערכים במקביל. משתתפי המיזם ידרשו לפחות לעבור על כל אחד מחמשת הערכים - מומלץ יותר מפעם אחת - ולהוסיף מקורות, קריאה נוספת, ניסוח וכד'.
  • על מנת לעמוד ביעד של עשר ערכים מומלצים בחודש הקרוב, יש לבחור רק ערכים שכבר במצב טוב ובעבודה קלה - יחסית - נוכל להעמידו כמומלץ.
  • על מנת לעמוד ביעד של עשר ערכים מומלצים בחודש הקרוב, נדרשים לפחות שישה שבעה משתתפים במיזם. מי שיעזור יותר - תבוא עליו ברכה. מי שעסוק יותר - לכל הפחות יעבור ויאיר את הארותיו.
  • חשוב: המיזם הוא נסיוני. נצליח להעמיד עשרה ערכים מומלצים בחודש הקרוב - נוכל בעתיד לפתוח במיזמים נוספים, לא נצליח - ... . לטובת ההצלחה נדרשת התגייסות מ-ל-א-ה!

משתתפי המיזם[עריכה]

כל מתנדב יחתום את שמו בהוספת כוכבית (*) בתחילת השורה - כשיהיה מינימום של שש מתנדבים נוכל לצאת לדרך.

הערה חשובה: השתתפותי בכפוף למ"ש רבינו הנחה שליט"א בלוח מודעות: "לא נדרשת אחריות מלאה על הערך כי אם לעקוב אחרי הערך לדון, להביע דעה, לשפר סגנון, ניסוח, תיקון טעויות, לציין למקורות". בזמן הקרוב לא חושב שיהיה לי זמן לעבודה של ממש, רק להגהות ותיקונים קלים, מידי פעם. • קרייזי אבאוט משיחמביאים אותו ביחד - 02:23, כ"א בסיוון ה'תשע"ז