הגאולה (אתר)

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
כותרת האתר

אתר 'הגאולה' הוא אתר חדשות ותוכן המופעל על ידי האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה שהוקם על ידי שליח הרבי לבת ים הרב זמרוני זליג ציק.

ייסוד האתר[עריכה]

האתר נוסד בשנת תשס"ג[1] על ידי הרב חיים ציק ופעילי האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, ושימש בעיקר לחדשות חב"ד בנושא גאולה ומשיח ושלימות הארץ וכפרסום לפעולות הארגון וחומרים היוצאים לאור על ידו, ולתת בימה לדעות ולעמדות אותם מייצג הארגון.

בחודש חשון תשס"ט, השתדרג האתר ומאז הוא עובד בעיקר על פרסום סיפורי ניסים דרך האגרות קודש, דעתו של הרבי בנוגע לשלימות הארץ, תאריכים מיוחדים בימי חב"ד, עלון שיחת הגאולה היוצא על ידי הארגון ושאר חדשות חב"ד.

בחצי שנה שלאחר מכן התפתחה פעילותו, וצוות האתר החל להעלות בתדירות גבוהה קטעי וידאו בנושאי גאולה ומשיח ודיווחים שוטפים מהמתרחש בחצר הרבי ב-770.

בשנת תשע"ב הושק באתר מדור מיוחד לילדים בו מתפרסמים סיפורי חסידים מנוקדים ומעובדים, סרטוני וידאו בעלי מסרים חינוכיים, חידות וציורים לצביעה.

תחת האתר פעל בעבר גם אתר 'זמן הגאולה' בו מרוכזים קרוב לאלפיים סרטי וידאו הקשורים למשנתו של הרבי ולפרסום בשורת הגאולה והעיסוק בעניני גאולה ומשיח. הסרטים מקוטלגים על פי מדורים ולא ניתנים להורדה ישירה, החל משנת ה'תשע"ז מפעיל האתר את 'ערוץ זמן הגאולה' ביוטיוב, שמשדר במשך היממה כולה שיעורי תורה וכינוסים בענייני גאולה ומשיח.

צוות האתר[עריכה]

ראו גם[עריכה]

קישורים חיצוניים[עריכה]

הערות שוליים