חב"דפדיה:בקשות ממפעילים

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות שרק מפעילי המערכת יכולים ליישם. מפעילי המערכת יסרקו את הדף ויבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף.

אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *). מומלץ לחתום את שמכם, בסוף הבקשה על מנת שניתן יהיה לפנות אליכם לצורך בירור פרטים נוספים.

במקרה והבקשה אינה העברה או מחיקה, אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הסיבות והפרטים הנחוצים.

בקשה ממפעילי המערכת: אנא אל תשתמשו בלחצן ה'שחזור' אלא הסירו את הבקשה ידנית לאחר הטיפול בה, וכתבו בתקציר האם היא טופלה או לא טופלה.

שמות מוטעים[עריכה]

רשמו כאן את הדפים שאותם ברצונכם להעביר משמם העכשווי לשם אחר. אנא השתמשו רק באפשרות זאת ואל תעבירו את התוכן באופן ידני, דבר הגורם לאיבוד היכולת לבדוק את הגרסאות הקודמות ואת רשימת התורמים במקום המתאים.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו העכשווי של הערך בקישור פנימי וכן את השם החדש שהינו ריק כעת או משמש כהפניה. לדוגמא:מחיקה[עריכה]

רשמו כאן את שם הדפים שאותם ברצונכם למחוק כליל מהאתר. אנא השתמשו באפשרות זאת רק לאחר שביצעתם דיון על שם הערך בדף השיחה, או במידה וברור כי שם הערך מוטעה מיסודו, או במקרה של השחתה.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:


הנני מעיר על דבר "יצירת" ערך חדש בשם "מנחם זיידה" (אשר ניכר ממנו מכל צד ופינה שהוא מעותק ממקום אחר כגון וויקיפ' לבד מהוספה של שורה אחת בו "מבואר" התי' ליצירתו של ערך זה כביכול), שלענ"ד אין שום הצדקה לערך זה (כאן המקום לשאול מדוע נגזר שיצירת דף חדש יכול להיעשות ע"י כל מאן דבעי אך מחיקת דף אינו? ובפרט דאיפכא מסתברא שכן כתיבת דברים שאינם שייכים או מתאימים גרוע יותר ממחיקה (בטעות או שלא) של ענין משהו שכן צ"ל וכנדוע מתורתינו מכלל שב ואל תעשה). פיצישיחה • י"ד בתמוז ה'תשע"ט •

הגנה[עריכה]

רשמו כאן את שם הדפים עליהם ברצונכם להפעיל הגנה. עדיף להימנע מהטלת הגנה על דפים, ויש לעשות זאת רק במקרה של השחתות חוזרות ונשנות. אנא ציינו את רמת ההגנה אותה ברצונכם להפעיל.

אופן רשימת הבקשה: רשמו את שמו של הערך בקישור פנימי. לדוגמא:ספאם[עריכה]

על מנת למנוע ספאם, כל האתרים נמצאים ברשימה השחורה ולא ניתן להוסיף אותם לחב"דפדיה, חוץ מרשימה לבנה של אתרים שסומנו בפירוש כאתרים מותרים על ידי מפעילי המערכת. אם ברצונכם להוסיף כתובת נוספת שאינה מצויינת ברשימה זו, אנא רשמו את בקשתכם בפסקה זו. מכיוון שלא ניתן לכתוב את הכתובת המלאה של האתר, שאינו מופיע עדיין ברשימה הלבנה, רשמו אותו ללא הקידומת www. או הקידומת http:// לדוגמה:
  • אם האתר החסום הוא http://chabadpedia.co.il. רישמו: נא להוסיף לרשימה הלבנה את האתר: chabadpedia.co.il  • נא להוסיף לרשימה הלבנה את אתר hamichlol.org.il, בברכה, שרגא - שיחה, 14:45, ו' בתמוז, ה'תשע"ט 14:45, 9 ביולי 2019 (IST)
בוצע בוצע Men770שיחהמייל. כעת,ו' בתמוז ה'תשע"ט, 16:51 מגיע משיח! יחי המלך!
  • נא להוסיף לרשימה הלבנה אתר זה ganisrael.co.il יחי המלך! שלום דוב - שיחה, 14:48, א' באב, ה'תשע"ט 14:48, 2 באוגוסט 2019 (IST)
  • נא להוסיף: s3.wasabisys.com . בברכה, א.ב. קיסר - שיחה, 20:20, י"ח באב, ה'תשע"ט 20:20, 19 באוגוסט 2019 (UTC)
Men770? שיע.ק?

בקשת הרשאות[עריכה]

יש לי תמונות להעלות ואשמח באם אכל לקבל הרשאה להעלות אותם. חלוקת קונטרסים - שיחה - יחי המלך המשיח שליט"א 02:25, 15 בפברואר 2019 (UTC)

יש לך כבר אוטומטית. למידע על דרך ההעלאה ראה כאן--Men770שיחהמייל. כעת,י' באדר א' ה'תשע"ט, 06:55 מגיע משיח! יחי המלך! 04:55, 15 בפברואר 2019 (UTC)

אשמח אם אני יוכל לקבל אפשרות של בודקים, צופי גרסאות מוסתרות ומפעילי מערכת, או חלק מהם דידן נצח - שיחה, 22:01, י"ח בניסן, ה'תשע"ט 22:01, 23 באפריל 2019 (IST)

תקלות[עריכה]

החלפת טקסט[עריכה]

שונות[עריכה]

אבקש להוסיף לערך חיים ששון מקור לאחר המילים "הרב ברוך שפירא" מיוטיוב יש סרטון ששמו: הרב חיים ששון נושא דברים לזכרו של הרב ברוך שפירא זצ"ל תודה. אשמח אם תזהו לי מספר תמונות נדירות ביותר מבית רבי ותמונות נדירות של רבניותלהיכן ניתן לשלוח תמונות מסוג זה? תודה