חב"ד באינטרנט

מתוך חב"דפדיה, אנציקלופדיה חב"דית חופשית
(הופנה מהדף אתר שטורעם)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
מברשת לפסח.png ערך זה זקוק לעריכה: הסיבה לכך היא: עריכה כללית.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
לוגו אתר חב"ד בישראל

חב"ד באינטרנט הינו כינוי כללי לנוכחות החב"דית אינטרנט, בעיקר באמצעות אתרים ייעודים המופעלים על ידי בתי חב"ד וארגונים חב"דיים שונים.

אתרי האינטרנט הנם אחד האמצעים של חסידי חב"ד להפצת תורת חב"ד לעולם כולו. בנוסף משמשים אתרי חב"ד להפצת מידע ותקשורת בין החסידים לבין עצמם. האתרים מהווים לעיתים צינור מידע ותקשורת מרכזי וחיוני עבור שלוחים המתגוררים במקומות מרוחקים.

בהוראת הרבי, נעזרים חסידי חב"ד בכל האמצעים המתקדמים בכדי להביא את מסר היהדות והחסידות לעולם. עוד בתקופה בה החלו שידורי הרדיו, עודד הרבי מסירת שיעורי תניא ברדיו וכך התייחס לשידור הדלקת נרות החנוכה בלווין מ-770 למוקדים ברחבי העולם בשנת תש"ן.

אתרי מידע[עריכה]

חב"ד בישראל[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – חב"ד בישראל (אתר)

חב"ד בישראל (chabad.co.il) הינו אתר הבית של חב"ד בישראל. באתר מידע מגוון בנושאי יהדות, חסידות, פרשת השבוע וחגי ישראל, תוך מתן דגש מיוחד על הסברת עניני גאולה ומשיח ופרסום בשורת הגאולה. נוסד בשנת תש"ע על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד בארץ ישראל והושק באופן רשמי ביום י"ז בסיוון תש"ע במשרדו של שר התקשורת באותה תקופה, מר משה כחלון.

אתר צעירי חב"ד[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – צעירי אגודת חב"ד (ישראל)

אתר צעירי חב"ד נוסד בשנת תשנ"ו במטרה להפיץ יהדות, תורה בפרט ותורת הרבי בכלל. כמו כן מדווח האתר על פעילות צעירי חב"ד ועוד פעולות חב"דיות. באתר מאמרים בנושאים רבים ביהדות ומגוון עלונים ובטאונים חב"דים. את תוכן האתר עורך הרב מנחם ברוד.

יהדות TV[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – יהדות TV

יהדות TV הינו אתר אינטרנט המגיש הרצאות לצפיה ושמיעה וכן מאמרים בנושא חסידות חב"ד וקבלה. באתר גם מדור שאלות ותשובות הקשורים ליהדות ומהות החיים.

אתרי חדשות[עריכה]

לוגו אתר חב"ד אינפו

חב"ד אינפו[עריכה]

חב"ד אינפו (chabad.info) הינו אתר חדשות חב"די, המביא את החדשות מהנעשה והנשמע בקרב חסידי חב"ד בארץ ובעולם. את הידיעות באתר שולחים שלוחים ואנ"ש, לצד עבודת איסוף של ידיעות על חב"ד המתפרסמות בכלי תקשורת שונים. האתר הוקם בשנת תשס"ג על ידי ר' שרגא שמואל קרומבי. לאתר וועדה רוחנית, החברים בוועדה הם הרב שלום יעקב חזן, הרב שניאור זלמן הרצל והרב שמואל קסלמן.

האנציקלופדיה החב"דית ברשת האינטרנט "חב"דפדיה" הינו מיזם בחסות האתר חב"ד אינפו.

חב"ד און ליין[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – חב"ד און ליין

חב"ד און ליין (col.org.il) הוא אתר חדשות חב"די שהוקם בשנת תש"ס על ידי ר' דוד זאב רוטנברג ור' פנחס גורליק. כעבור מספר שנים נרכש האתר על ידי ר' שמואל ריבקין וכיום הוא בניהולו של בנו ר' יוסף ריבקין. העורך הראשי הינו ר' מנחם כהן. בשנת תשס"ח השיק האתר מהדורה באנגלית בשם "COL לייב" (collive.com) על ידי ר' יהודה לייב צייטלין, שליח הרבי בטוסון שבאריזונה, המשמש כעורכו הראשי.

חב"דfm[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – חב"ד.FM (אתר)

חב"ד אף אם (chabad.fm) הוא אתר חדשות חב"די המתעסק בעיקר בחדשות מ-770, האתר הוקם בשנת תש"ס על ידי 'רשת ליובאוויטש', במטרה לפרסם חדשות על פרסום ענייני משיח וגאולה, דיווחים מ-770 וחדשות חב"ד, בשנת ה'תשע"ו האתר עבר שדרוג וכיום מנהל אותו מנחם מענדל ציקשווילי.

הגאולה[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – הגאולה (אתר)

הגאולה (hageula) הינו אתר חדשות ותוכן המופעל על ידי האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה בראשותו של השליח הרב זמרוני זליג ציק.האתר נוסד בשנת תשס"ד על ידי פעילי האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה,החל משנת ה'תשע"ז האתר מפעיל את 'ערוץ זמן הגאולה', שמשדר במשך היממה שיעורי תורה וכינוסים בענייני גאולה ומשיח, את האתר כיום מנהלים הרב טוביה דורון והרב בן ציון פרישמן.

שטורעם[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – שטורעם (אתר)

שטורעם (shturem.net) הוא אתר חדשות חב"די שהוקם בשנת ה'תשס"ו ומשמש גם כבמה לכותבים חב"דיים, גלריות וקטעי וידאו ואודיו על חב"ד, מדורי נוסטלגיה וזכרונות, מדור תורני ועוד. העורך הראשי הוא ר' יאיר בורוכוב מרחובות.

אתרי בתי חב"ד[עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – בתי חב"ד בישראל

בתי חב"ד בעולם

קישורים חיצונים[עריכה]

אתרי ארץ ישראל[עריכה]

אתרי מוסדות
אתרי חדשות
אתרי מידע
אתרי משיח וגאולה
אתרים באנגלית (English)
שפות שונות

הערות שוליים

פרק זה לוקה בחסר. אנא תרמו לחב"דפדיה והשלימו אותו. יתכן שיש על כך פירוט בדף השיחה.